Problem niski obrtaji Laguna II

Problem niski obrtaji Laguna II

Lijep pozdrav forumasima,imam problem sa Renaul Lagunom 2002 godina.
Nece da upali elektro chok,ne znam kako da se strucnije izrazim (i kad je hladan ujutro i preko dana,obrtaji su mi niski. ujutro cim upalim auto,obrtaji spadnu na 800,kao da je ugrijan motor i onda mi se gasi auto,trza itd. Kod drugih auta kad se upali hladan obrtaji prvih nekoliko minuta stoje na 1200 ili tu negdje....molim pomoc,zamijenio sam senzor temperature i nemam ideju sta bi sljedece moglo biti...:(
 
Član
Ako neravnomijerno radi (žargonski na 3 klipa) moguće je da su bobine , to jednostavno provjeriš , tako da jednu po jednu oddžekaš i vidiš ima li kakve promjene u radu.
A nije isključena motorizirana klapna , zna biti zaprljana , skini i očisti , ali kad je vratiš obavezno moraš dijegnostikom (CLIP-om) uraditi učitavanje.
Pali li kakvu grešku na instrument tabli?
Ali da se ne nota puno , prvo ga skopčaj na dijagnostiku...
 
hehe nisam rijesio nista,bombine nisu,nakon 2 dana sto sam ga kupio crkla bila bombina i zamjenjena tako da znam taj zvuk na 3 klipa hehe
tu klapnu cu skidati ali mi se cini nekako nedostupnom za skinuti....pa cu majstorom svojim vidjeti da to skine. hvala vam na savjetima :)
 
Član
Ma nije ju problem za skinuti , samo je potrebno kad ju vratiš , da se dijagnostikom uradi učitavanje , tako da ti je najbolje otići kod majstora koji ima CLIP , da ju učita a usput prije toga svega da vidi na čemu je greška , da se ne luta previše.
 
Top