Problem Na peugeot-u 307

Problem Na peugeot-u 307

Član
Posjedujem peugeot 307 1.6 16v benzin 2002 godina sa 153.000 na satu.Neki dan krenuo sam do grada i auto je prvi put upalilo normalno,kada sam ga prvi put ugasio i nakon nekih 20 minuta opet upalio auto je poce iznenadno da trza.Gubio je snagu jedva ide u toku voznje a u mjestu kada stoji obrtaji pocnu naglo da padaju.Nakon sto bih se motor ugasio i potpuno ohladio sve bi bilo uredu.

Na dijagnostici je pokazo da je bobina u defektu i majstor je ponisti gresku i sve je bilo uredu nekih desetak dana kao da se nije nista ni dogodilo.Međutim opet je isto auto naglo gubi obrtaje a u voznji jedva da moze uopste ici.

Interesuje me da li je problem mozda u kompjuteru motora ili bobini jer ocito kada je greska ponistena sve je bilo uredu.

Moze li mi neko pomoci ako zna u cemo je problem.

Ppozdrav....
 
Legend
Da ali ako je bobina ili kablovi, onda ce greska uvjek biti ista, to mi je malo cudno, znaci ponistis provozas i odmah pocne da zajebava, nema sta cekat 10 dana. Pogledaj sve redom, svjece kablove, bajpas ventil, klapnu, eventualno i filter goriva.
 
Član
Vidjet cu ovih dana vozim na servis da mjenjam bobinu jer sam narucio novu a svjecice sam promjenio nema mozda ni 2 mjeseca
 
Top