Problem mjenjac golf 4

Problem mjenjac golf 4

Eh ovako ima drug problem na golfu 4 kada vozi normalno i salta sve je u redu medjutim kada ga stisne preko 2000 obrtaja kvacilo propadne i ne moze ga saltati steka,sve dok ne napumpa i onda bude sve u redu ako vozi normalno,znaci kad ga stisne preko 2000 obrtaja kvacilo propadne i teze salta,ulje ne gubi a neki su mu rekli da je moguce da je zamajac,Auto je cipovano i ubacen je mjenjac sa 6 brzina i stavljen je nov fixni zamajac zbog snage i predjeno je oko 100000.
 
Pa i ja mu govorim pa ce vjerovatno i zamijenit opet al je malo cudno jer nit proklizuje nit nista samo sad mu se ovo pocelo dogadjati a ima preko 200ks.
 
Član
TO i mene interesuje, mislim da ti trebala malo jača lamela tu nego fabrička sa fiksnim zamajcem
 
Član
Kad se stavi fiksni, dođe lamela sa oprugama koliko ja znam
Ona ublažava udare, dok u setu plivajućeg zamajca zamajac je taj koji vrši tu funkciju, lamela je "kruta"
 
Dobro podnosi sve, znam da kad je bio sa 5 brzina da je bila lamela sportska sa 4 one plocice na kraju(ne znam kako da nazovem) pa mu je proklizavala pa je stavio onda sa 6 jer mu je tako i Liga rekao da je i kod njega isto i sve je u redu koristio,a sad je stavio sa 6 brzina mjenjac i nov fiksni zamajac i ja mislim da nije mijenjana lamela da je sve u kompletu stavljeno samo novo i vozeno sve do sad.
Uglavnom uzet je nov fiksni opet 500km i treba da zamijeni se ovih dana pa da vidi se da li je do njega.
 
Član
Dobro podnosi sve, znam da kad je bio sa 5 brzina da je bila lamela sportska sa 4 one plocice na kraju(ne znam kako da nazovem) pa mu je proklizavala pa je stavio onda sa 6 jer mu je tako i Liga rekao da je i kod njega isto i sve je u redu koristio,a sad je stavio sa 6 brzina mjenjac i nov fiksni zamajac i ja mislim da nije mijenjana lamela da je sve u kompletu stavljeno samo novo i vozeno sve do sad.
Uglavnom uzet je nov fiksni opet 500km i treba da zamijeni se ovih dana pa da vidi se da li je do njega.
Kakav je za voznju sa tim fiksnim,jel trza puno u prvoj i drugoj..ono kad pustis gas pa da sam ide?
 
Top