Problem mjenjac golf 2 :)

Problem mjenjac golf 2 :)

Član
Ovako raja mjenjac ujutro dok je hladan auto neda lahko se saltat u drugu treba zavrijet malo dok treca i dalje radi ali iz prve u drugu tvrdo nisam mjenjao ulje odavno samo sam stavio novu doli viljusku sto dodje s onom polugicom sto se okrece prilikom saltanja i mislio sam da ce to pomoc al i dalje mjenjac bude tvrd dok je auto hladno poslije bude dobro moze pomoc sta bi moglo bit spreman sam sve promjenut samo recite sta bi moglo bit :)
 
Član
pokusat cu to kad je auto ugaseno danas bilo skino sam gumu oko mjenjaca i onako salto bas bude tvrdje i zapinje jel se moze promjenut jos ovi djelova imali uzet ispod rucice :)
 
Član
Dzaba bacas pare na polugice. nece dugo proc, a pocece i da krci u drugu kad saltas, kao da nisi stisno kvacilo. Ako naspes rjedje ulje, neces dobit nista skoro, samo ce procurit na semerinzima koji su stari i pohabani. Dakle, sinhron druge je popustio, standardno za dvojku, ili njega zamjeni, ili komplet drugi mjenjac.
 
Član
nabacio ulje novo razlika je drasticna nije sihron otiso mjenjac radi puno bolje lakse se salta hvala :)
 
Član
neznam kako se u vas ponasalo al u mene je bilo samo ujutro malo teze za saltat dok poslije malo voznje bude uredu mjenjac a moze se i promjenut sihron stavio sam ovo malo rijedje ulje :)
 
Top