Problem LG gm360i

Problem LG gm360i

Član
Slike i vidio clipovi kad se uslika brisu se (uslika se slika i kasnije nece da otvori,kao da ne prepoznaje format-mislim da je do memorijske kartice,jer bez nje ne brise nista).

pa sad kako da rjesim ovaj problem ima te li kakvu ideju koliko bi me ispao para popravak a imam i jos jedan problem dugme sa strane za pojacavanje i smanjivane ne radi mogu li ja amater to rjesiti ili da nosim majstoru koliko bi to naplatio? pozz
 
Član
Factory reset telefona i formatiraj karticu al' ne dok je u telefonu, već preko čitača kartica je formatiraj :)

Ne znam šta bi moglo biti al' eto, odokativno ti govorim šta bih ja prvo uradio. A to za pojačavanje i smanjivanje, jel se radi o hardverskom oštećenju tj istrošenosti materijala?
 
Član
ibizasa je napisao(la):
Factory reset telefona i formatiraj karticu al' ne dok je u telefonu, već preko čitača kartica je formatiraj :)

Ne znam šta bi moglo biti al' eto, odokativno ti govorim šta bih ja prvo uradio. A to za pojačavanje i smanjivanje, jel se radi o hardverskom oštećenju tj istrošenosti materijala?

Nije nigdje osteceno nista jednostavno pritisak je kao prije al ne djeluje.......
 
Član
mozda opcija jedina prava je da prebacis imenik negde i da ostavis tu memorijsku i tako formatiras sve i telefon a karticu jer je lg cudan zna se desitit da sam karticu formatiras u citacu i vratis opet zeza pa ja cesto kad neko donese lg a posebno ove 360 oni su softverski jako slabi samo idem na reset komplet i radi super ;)
 
Član
olivermx3 je napisao(la):
mozda opcija jedina prava je da prebacis imenik negde i da ostavis tu memorijsku i tako formatiras sve i telefon a karticu jer je lg cudan zna se desitit da sam karticu formatiras u citacu i vratis opet zeza pa ja cesto kad neko donese lg a posebno ove 360 oni su softverski jako slabi samo idem na reset komplet i radi super ;)

pa eto vidjet cu da stavim od druga memorisku ,ako to nebude radilo ide majstoru nek vidi sta je pa i resent to je oko 20km ja msm

Nemrin je napisao(la):
obrati se korisniku wade,ima ispravan povoljno prodaje..

daleko je on....
 
Član
Kod:
How do I do a factory reset when something wrong with the LG Viewty Snap GM360? To do a factory reset with your LG Viewty Snap GM360, you must enter the Test Menu, the instructions are below. LG Phone Problem and Solution

How to do a factory reset on LG GM360 Steps:
1. Dial 1809#*360# on your LG GM360
2. You see "Factory mode" and "eng mode", choose "factory mode"
3. Scroll down and select "factory reset"
4. After the factory reset is complete, you must restart your phone for it to take full effect.

Provjeri da li ovo funkcioniše ?

Imaš na internetu hiljadu načina da se resetuje pa malo googlaj :)
 
Top