Problem kod CD Changera

Problem kod CD Changera

Član
Eh,drug ima ovaj radio u Passatu i ne možemo nikako skontat kako staviti više cd-ova u njeg :icon_evil: Stari cd izvadimo i ubacimo drugi u jedan onaj"slot",a u ostale ne znamo kako :icon_rolleyes:


 
Član
0g1 je napisao(la):
pa mozda ne radi pa nece da vrti druge cd ove nego stoji samo 1

Moguće je i to,ali vidi u njemu ima samo jedan ubačen CD,njega izbacimo i drugi odmah stavimo i pjeva sve normalno.Problem je što ne znamo ubacit više CD-ova :icon_mad:
Nit' ima neka tipka poput LOAD kao što je kod mene u A4 niti koji racku :icon_evil:
Da barem hoće neko reći kako se u ostalih ubacuje,da provjerimo pa bi barem tada znali da li je ispravan ili ne :D
 
Član
Ja nikad ne bih ni rekao da tu stane vise od jednog cd-a ako je to sve sto je na slici :D zar ne bih trebao imati posebno changer negdje u ladici il gepeku za dodatne CD-ove!

Valjda se javi netko strucni ko je imao iskustva s tim ;)
 
Član
odkud vam to da u ovo stane 6 cd-ova :icon_biggrin:

tu da moze stat dva cd-a švabo bi tu napiso velikim slovima 2X :cool:
 
Član
To je samo za 1 CD, ovako izgleda changer za 6 komada:

http://www.volkswagen-accessories.ie/images/6cdchanger(old).jpg

;)
 
Član
kao sto je vec receno, ovo je obican CD player, a na njemu ima tipka "opcije changera" i aktivira izbor izmenjivaca CD-ova koji se nalaze u npr u gepeku. Ova CD komponenta ima na sebi slot u koji su ukljucuje plavi dzek za CD changer...
 
Član
I kod mene ja isti slucaj :lol::lol: nedavno bas kupio Passata sa higline opremom i kontam kako da ubacim vise cd-ova,i koliko sam skontao ona tipka changer sluzi samo da prebaci na cd-ove kad imas changer skopcan u gepeku ili na drugom mjestu. Ako neko zna bolje nek napise;)
 
Top