Problem kočnice golf 2

Problem kočnice golf 2

Član
Danas kad sam se vraćao sa Boračkog ja na kočnicu ona propade skoro do kraja. nadrukam par puta vrati se u normalu, pa za par sekundi opet propadne. Da napomenem kad je pritisnem do kraja uspijem zaustaviti auto bez većih problema. Kad sam došao do Konjica sve se vratilo u normalu. Znači sad je sve uredu....

Nivo ulja normalan....

Do čega bi to moglo da bude? :icon_question::icon_question:
 
Član
Hehhe ja juce isao isto na boracko, vratim se u sarajevo struze mi kocnica :lol: Baksuzno jezero:D
 
Član
ma jašta je nego baksuzno još me na povratku zaustavi murija,:icon_rolleyes: nisam bo vezan, vozio bos, samo u šorcu bez upaljenih svijetala, sreća pa me nisu tjerali da pušem.... još i kočnice kuku majko...

al dobro sam prošao samo mala kaznica od 30 km...

:lol::lol::lol::lol:

al nea veze probacu da ih odzračim pa ću da vidim to je najjeftinije rješenje....
 
Član
Ako ideš na Boračko gledaj da to bude najskuplje rješenje...nije se zezati sa kočnicama.
Propadanje papučice kočnice može izazvati neispravnosti nekog od kočionih cilindara (bilo onih na točkovima, bilo glavnog). Kod dobrog majstora i neka ti pregleda komplet kočnice....sve je jeftinije od toga da negdje u šumu uletiš jer ti je kočnica propala...
 
Član
Druze skoro pa identican problem i kod mene bio, probaj sa ozracivanjem, ako ne uspije onda je u pitanju cilindar. ;)
 
Top