Problem karburatora..

Problem karburatora..

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Mogu li stavit lancin karburator dvogrli wever...Ikako na usis od golfa 1 (1.3)..Da se preradi grana moze li se to? Ili moran rjesit neku drugu granu,ako znate od cega mi pase pls pomozite...
 
Član
mik4 je napisao(la):
Mogu li stavit lancin karburator dvogrli wever...Ikako na usis od golfa 1 (1.3)..Da se preradi grana moze li se to? Ili moran rjesit neku drugu granu,ako znate od cega mi pase pls pomozite...

uradi granu, stavi karbase postelaj iste ako znas i vozi, a sta i od cega pase ne mogu ti pomoc
 
Početnik
napravi se medjuploca za karb i tu tvoju usisnu...
eh sad koji ti karb odgovara ne znam, a za sta ces koristiti taj motoric pa hoces weber na njega?
 
Član
to ti dodje isto da uzmes da jedes, a nisi nikako gladan... bezpotrebno ti je to....
 
Član
moze se staviti mala mdjuploca i to je to tako sam ja stavljao wbera na 1.6 masinu wv u sciroccu i razlika se osjeti i to dobro;)stavi ti to
 
Član
I ja sam cuo da bih mogo staviti medju plocu od bakelita mora bit! Neka me ispravi neko ako nije bakelit ali ja mislim da jeste! Pozz i sretno!
 
Pozz i mene zanima paše li karburator sa VW 1.6 motora na 1.8? Sorry na OT


i Dali 1.8 na karburator ima el.pumpu goriva ili ima na bloku motora pumpu kao 1.3?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top