problem golf 4

problem golf 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
rijec je o golfu 4 99god,prije pola sata vracam se kuci i upali mi se lampica usklicnik,stanem ugasim auto upalim sve ok,500m od kuce se upali opet,ali sad se upalila i od +abs,zajedno,ugasim auto,upalim svjetle obadvije lampice,ako itko zna sta je problem nek rekne,ulje od kocnica na max,znaci ne fali ga,problem je oznacen na slici
[attachment=29484]
 
Član
mato19E je napisao(la):
rijec je o golfu 4 99god,prije pola sata vracam se kuci i upali mi se lampica usklicnik,stanem ugasim auto upalim sve ok,500m od kuce se upali opet,ali sad se upalila i od +abs,zajedno,ugasim auto,upalim svjetle obadvije lampice,ako itko zna sta je problem nek rekne,ulje od kocnica na max,znaci ne fali ga,problem je oznacen na slici

Nešto do kočnica je sigurno na komp pa pregledaj moze biti puno stvari,pregledaj diskove,disk pločice...
Meni je isto tako bilo govorili mi abs senzor, odem na diagnostiku poniste mi gresku i poslije toga se nista nije palilo,da i u mešuvremenu sam zamjenio disk pločice pošto su bile otišle, sad a li se zbog njih palilo ne znam...
 
Član
zar je ovakva tabla dolazila na 99to godiste?
pogledaj senzor za papucicu kocnice,mada ne vjerujem da je on.
najbolje bi bilo kad bi mogo nekog elektricara posjetiti
 
Član
99%senzor abs-a.ima sam stim muke u touranu.otidji boljem elektricaru i to ce ti brzo rijesit;)
 
Član
lov2xlr8 je napisao(la):
zar je ovakva tabla dolazila na 99to godiste?
pogledaj senzor za papucicu kocnice,mada ne vjerujem da je on.
najbolje bi bilo kad bi mogo nekog elektricara posjetiti

to je slika sa interneta,sutra cu ranom zorom majstoru,hvala svima
 
Član
Simunovic Sladjan je napisao(la):
ne treba nagadjati najbolje dijagnostika a bar ju za golfa svako ima. i problem rijesen

senzorabs 100 % kodmene isti problem.....mpze biti i do plocica kkad se istrose upale se te dvije lampice....kupi novi senzor 30 ak km i nek ti ga elektricar ugradi i problem rijesen....pozzz
 
Član
dadao_style je napisao(la):
ma samo ti njega upali pa ugasi sve će nestat kako si smješan
ccc:lol::icon_eek: kako bi dobro bilo da se i u mene problemi sami rjesavaju nije to djaba Govno Obmotano Lijepom Folijom..heheh
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top