Problem (Golf 2) Generalka

Problem (Golf 2) Generalka

Član
Pozdrav svima, kako godina završava tako se i problemi gomilaju
Ovako...
Auto: Golf 2 1.6 TD 51kw
Prije nekoliko dana, radio sam sledeće na motoru (Karike,gumice ventila,leteci lezajevi, dihtung glave, dihtunzi i semerinzi)
Pošto mi je čovjek to uradio za neko preklapanje duga, čisto sumnjam da je dobro odrađeno
Problem je sledeći, kada auto upalim i nakon nekog vremena sporo podize temperaturu, nakon 10 minuta voznje crijeva dobiju pritisak
i na bocu izbije antifriz, dakle crijeva budu tvrda nenormalno, auto pali na čvoku, jutros ga bez grijača upali baš rekoh da vidim kompresiju hah
Prije te hajmo reci polu generalke nisam imao problema iako je auto islo bukvalno na 3 klipa jer karika na 3-cem klipu nije bilo
Ali, na njegov govor sine sve ce to biti u redu nije nosio glavu na obradu uopšte...
Nikad mi nije toliko duvao crijeva pa sad počinje, zato mi je to sad sumnjivo pa ako neko zna živ bio neka napiše nešto, bio bi mu zahvalan do neba.
 
Član
Mora nov dihtung, a ne znam sta dobijas za te pare (30) mozda samo ravnanje glave, ja bi za svaki slucaj proverio i blok kad se skine glava a glavu na hidrotest

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Top