Problem -G2 - Kutija filtera od golfa 3 ne može da stane pod haubu nakon ubacivanja 1.9 TDI u G2

Problem -G2 - Kutija filtera od golfa 3 ne može da stane pod haubu nakon ubacivanja 1.9 TDI u G2

Član
Pozz, nadam se da nisam profulio temu.. evo ovako radi se o golf 2 u kojeg sam ubacio motor od golfa 3 ii sad sve je uradzeno kako treba auto pali, ide bez ikakvih problemaa.. ali ima jedna sitnicaa a to je: Nemogu da stavim kutiju od filtera u golfa 2 od golfa 3 jer je kod trice veca i onda nemogu da zatvorim haubu pa ako neko ima neko rjesenje od cega da filter stavim ili vidio sam na jednom forumu covjek je stavio filter od seata ali nez kojeg tako da evo vam slika pa ako neko zna od kojeg je seata ovo filter ili od kojeg auta bi jos mogao ubacit neka pomogne... hvala unaprijed ;)

Slika:
 
Član
ne moze , zato jer ova kutija ima jos neke oduske tako da kazem, i kad stavim kutiju od 2 obicnu necu dobiti nista , tj. nece imati nikakvog efekta isto ko da i nisam stavio
 
Dobio si PM..

u mene je kutija od Seat Toleda ali 1.8B pa nema ulaz za protokomjer nego sam ubacio komad gume i povezo filter sa protokomjerom

Polo Variant-Classic, Seat Toledo-Ibiza-Cordoba TDI a moze i od golfa mk2 od novije tipe samo se poveze gumenim crijevom kutija filtera i protokomjer
 
Član
GreenDevil je napisao(la):
Dobio si PM..

u mene je kutija od Seat Toleda ali 1.8B pa nema ulaz za protokomjer nego sam ubacio komad gume i povezo filter sa protokomjerom

Polo Variant-Classic, Seat Toledo-Ibiza-Cordoba TDI a moze i od golfa mk2 od novije tipe samo se poveze gumenim crijevom kutija filtera i protokomjer

hvala brate ;) moze lock
 
HEH pa stavi kutiju od golfa 2 1.8 benzin digifant...najlijepse izgleda...a te "oduske i vakume" mozes uvijek sam izkemijati
 
Top