Problem daljinsko otkljucavanje/zakljucavanje

Problem daljinsko otkljucavanje/zakljucavanje

Član
Pozdrav ekipa, zamolio bi ako netko zna da mi pomogne.

Naime imam problem sa daljinskim otkljucavanje/zakljucavanjem, imam alfu 147 1.9jtd 2002 godiste, sve je radilo normalno do neki dan, kad sam zakljucao auto normalno sa daljinskim, i kad sam se vratio vise nije htjelo da otkljuca, lampica blinka na daljinskom i stavio sam novu bateriju ali nece da otkljuca ni zakljuca. Ako netko zna kako rijesiti problem bio bi zahvalan.
 
Član
Da li si pokusavao u blizini vrata duze drzati tipku ? Da li si otvarao daljinski i gledao da li je nesto osteceno ?
Da li si pokusao upaliti auto pa onda odkljucavati /zakljucavati ?
 
Član
Nemrin je napisao(la):
Da li si pokusavao u blizini vrata duze drzati tipku ? Da li si otvarao daljinski i gledao da li je nesto osteceno ?
Da li si pokusao upaliti auto pa onda odkljucavati /zakljucavati ?


sve sam probao od navedenoga ali nece i dalje, neznam dali netko zna nekog majstora koji bi mi mogao to popraviti
 
Član
a osigurači, mozda su kontakti malo zapekli na osiguracu od cetralno daljinskog zakljucavanja
 
Član
Dzeniii je napisao(la):
a osigurači, mozda su kontakti malo zapekli na osiguracu od cetralno daljinskog zakljucavanja

provjerio sam i osigurace, nesto sam citao po netu, navodno da se zna desiti da se izgubi neki cod izmedju auta i daljinskog
 
Top