Problem centralna brava golf 2

Problem centralna brava golf 2

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Imam jedan problem sa centralnom, kako je kupljen golf, došao mi je sa odvaljenom šinom za vozačevo sjedište rđa je pojela, mada nije riječ o šini nego o centralnoj, ali da vas uvedem u priču jer je povezano sa problemom. Odvučem ''majstoru'' kaže to je završeno za dan mada sam čekao da zavari šinu 7 dana toliko neprofesionalno sa njegove strane al hajd nije ni o tome riječ. Dakle ''majstor'' je samo osjekao žice kombinerkama i ostavio ih gole jer je skidao vrata. Ja sve žice spojim kad ništa brava ne radi. Pa me interesuje da li je mogao, a jeste sigurno napraviti kratak spoj jer neka su žice ostvarile kontakt preko lima dovoljno da crkne brava. Sad me zanima pošto nisam mogao naći osigurač da li uopšte ima centralna svoj osigurač a sve osigurače sam vadio 1 po 1 svi ispravni. U gepeku na motoriću piše VDO pa bi trebalo da je citava centralna VDO. Da li neko zna postoji li osigurač negdje ili je centralna spržena??
Pomagajte narode samo vozačeva vrata i boš brava koriste isti ključ, dakle gepek i suvozačeva nemam ključa, najviše mi je zbog gepeka zapelo haj suvozačeva se mogu ključati i iznutra.
 
Član
Prijatelju, na golfu, ako je originalna centrala, a koliko vidim jeste, radi na principu zraka, tj vakuma. Te ziice sto je osjekao mogu biti od zvucnika u vratima, ako ih ima. Probaj naci crijevo, slicno onome sto dovodi vodu na brisace, il najlakse skini tapacirung i sve ce ti bit jasno, nadji to crijevo sigurno je i njega negdje presjekao ili priklijestio pa ne moze da pravi vakum.
 
Skidao tapacirung imaju 3 žice, vode do motorića čak i motorić u gepeku ima 3 žice iste kao i u vratima plava, plava sa bijelom linijom i crna sve pregledao tražeći osigurač nigdje ga nema sutra uslikam sve.
 
Moze lock rijeseno, pukla plastikica kod onog jezicka sto drzi sipku, uvezao zicom i sve radi kako treba :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top