Problem brava prednja desna vrata golf4

Problem brava prednja desna vrata golf4

Član
Pozz,neki dan mi pukla plastika na podizacu,to sam zamjenio,sve vratio sklopio,danas zakljucam daljinski vidim ne rade prednja desna vrata,da li je potrebno odmah zamjeniti tu bravu?

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока
 
Član
Skopčao sam sve dzekove....

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока
 
Član
Moze bit da je zica pukla...tako je meni bilo ...
Mislis zica instalacije sto vodi do brave,ne bi trebalo da je to,danas sam opet bio skinuo tapacirung i onaj lim,iskopcao dzek sto ide u bravu i malo ga naprskao wd-om vratio sve i nista,znaci moze se ona kljucem zakljucati/odkljucati,al ne radi daljinsko,jedino me kopka sto je sve bilo ok,e kad sam rastavio to da popravim podizac,primjetio nakon dan da ne radi daljinski na tim vratima

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока
 
Malo mi je previse slucajno da to ode dan nakon sto si ti rastavljao sve,de ako imas ispitivac ili multimetar,kad pritisnes otkljucavanje vidi dolazi li ti struja na taj dzek,u passata b5.5 je smedja najdeblja zica za otkljucavanje...da ne minjas bravu na pamet....
 
Član
A vidjecu ove sedmice,ili opet za vikend da to rastavim ponovo sve da vidim sta i kako

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока
 
Ja bi kod sebe trebao mjenjat vozacevu bravu,zbog mikrocipa otvorenih vrata itd,jel problem raskopat sve i prominit?
 
Član
Danas skopcao drugu bravu i proradila,onda vratio svoju i ona radi,tako da je sad sve ok,moze lock

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока
 
Top