problem audi a6

problem audi a6

Član
audi a6 1998.god 2.5tdi iamam problem sa vucom i dosta je tron,bila mi je crkla bosch pumpa i od kad sam je zamjenuo osjetio sam da slabije ide al dosta manje trosi,al u zadnje vreme sve slabije ide i kad ga turiram jedva da nabije 3500 obrtaja ako neko nesto zna neka pise...hvalaa
 
Član
ajdin ze je napisao(la):
audi a6 1998.god 2.5tdi iamam problem sa vucom i dosta je tron,bila mi je crkla bosch pumpa i od kad sam je zamjenuo osjetio sam da slabije ide al dosta manje trosi,al u zadnje vreme sve slabije ide i kad ga turiram jedva da nabije 3500 obrtaja ako neko nesto zna neka pise...hvalaa

protokomijer zraka;)
 
Član
Dijagnostika i znaces u cemu je problem... milion stvari moze biti, od turbine, protokomjera, ne ufazene bosh pumpe itd...
Zato na dijagnostiku da znas tacno u cemu je kvar...
 
Član
ajdin ze je napisao(la):
audi a6 1998.god 2.5tdi iamam problem sa vucom i dosta je tron,bila mi je crkla bosch pumpa i od kad sam je zamjenuo osjetio sam da slabije ide al dosta manje trosi,al u zadnje vreme sve slabije ide i kad ga turiram jedva da nabije 3500 obrtaja ako neko nesto zna neka pise...hvalaa

Otidji kod nekog PAMETNOG mehanicara koji ima dobru dijagnostiku, neka ti izmeri vrednosti protokomera i neka pokusa da ti podigne gorivo. Takodje moze da te za*ebava i ventil turbine
 
Top