Problem AUDI A4 B5 1.8T

Problem AUDI A4 B5 1.8T

Član
p'ozdrav drugovi,priatelj mi ima problema sa autom kvar koji se ne moze ukloniti pa pretpostavljam al i siguran sam da ima neko ko bi mogao odgonettnuti sta bi mogao biti problem... ovako:

auto je kupljeno u svici sa 250.000 na satu vrlo vrlo sabran RS je oprema sa 110kw 150ks medjutim dotjeran je sredjeni servisi set kvacila vamo tamo svasta se izmjenjalo i odvucemo ga na mapiranje u doboj kod tipa sto raid za SM CHIP TUNING ,cipovao je ga kao na 200 220ks i sve je ok proslo testirano tacno se osjetilo da ima nekog napretka i kad smo krenuli nazad za TZ auto je islo fenomenalno sve uredno bez ikakvih anomalija.. i dosli smo kuci pa od sutra i narednig dana nastao je problem lampica zuta ENGINE konstatno gori auto nema ni snage ma ni 100ks poslje 4000 obrtaja nateze se pa spajaj na dijagnostiku pa govore protokomjer kupimo 3 4 kom izbrisemo gresku nestane dodjes do kuce isti problem .a najgora stvar sto mapa vise nije u funkciji ... pa onda smo isli na labda sonda i nju zamjenimo nista auto idalje mrtvo.. pa izbacuje greske lambda sonda korekcije trajan prekid pa greska protokomjera uglavnom izbacio 14 gresaka sve vezano za neko uzemljene... sad bh tuneri DA LI JE IKO IMAO SLICAN PROBLEM I DA ZNA DO CEGA JE? auto uzima pare al nista se ne rijesava ako ima ko volio bih da diskutujemo...

pozdrav :)
 
Član
koje kodove ti izbacuje dijagnostika i jedno banalno pitanje punili ti auto preko 14,00 volti ja sam pri kupovini imao problem lose je punio citav dan sam se mucio , nego koja ti je oznaka motora i ima li ovo cudo (govno, sreca moj ga nema ) ignition amplifire http://www.notaracer.co.uk/golf/update/latest/IMGP0939.JPG idi od bombina prati kablove naici ces na njega , usput provjeri crijeva n75 pa blow off moze biti brdo stvari ne znam sto i ovo pisah jer tesko je ubosti a i simptomi su cudni sve u svemu sretno i nedaj pare nikom dok ne pokaze rezultate
 
Član
rijesili smo problem sa kodovima 2 automata promjenjena a medjutim turbina je bila problem najveci prvo sto nije punila dobro cim se ugrije ne vuce nista palila engine lampicu.. pa sad trazimo turbinu K03s al tesko je naci...ako imas ti koga da znas da ima nesto slicno da mi posaljes uporuci privatnoj
 
Top