problem alarm i otvaranje??

problem alarm i otvaranje??

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
pipi alarm i centralna...nece da se otkljuca, pokusao sam i rezervni daljinski nista, nece nikakve funkcije... gepek mi je zatvoren, unutrasnji mehanizam za zakljnucavanje skinut, ulosci steka skinuti tako da ne mogu ni sa kljucem,
lim koji je ujutra na steki ispeglan, ? razbiti staklo pa otovirti??
 
adams je napisao(la):
pipi alarm i centralna...nece da se otkljuca, pokusao sam i rezervni daljinski nista, nece nikakve funkcije... gepek mi je zatvoren, unutrasnji mehanizam za zakljnucavanje skinut, ulosci steka skinuti tako da ne mogu ni sa kljucem,
lim koji je ujutra na steki ispeglan, ? razbiti staklo pa otovirti??

ja sam isto imo 2 tako pa sam skino onaj keder sto je uz satklo tako sam se patio nekoliko puta a probaj skinuti kleme i opet ih staviti a gepek ti isto ne reaguje mozda ti je nesto ostalo upaljeno pa ti se ispraznio akomulator
 
Član
Semaitalian je napisao(la):
adams je napisao(la):
pipi alarm i centralna...nece da se otkljuca, pokusao sam i rezervni daljinski nista, nece nikakve funkcije... gepek mi je zatvoren, unutrasnji mehanizam za zakljnucavanje skinut, ulosci steka skinuti tako da ne mogu ni sa kljucem,
lim koji je ujutra na steki ispeglan, ? razbiti staklo pa otovirti??

ja sam isto imo 2 tako pa sam skino onaj keder sto je uz satklo tako sam se patio nekoliko puta a probaj skinuti kleme i opet ih staviti a gepek ti isto ne reaguje mozda ti je nesto ostalo upaljeno pa ti se ispraznio akomulator

Kako da skine kleme ako ne moze uci u autu i otvorit haubu :icon_rolleyes: Najbolje probaj na neko stalko keder skinuti , i sklonit staklo , tako otkljucat..
 
a jes problem otvoriti haubu ali cim reaguje alarm ok je samo keder sa prednjeg satkla doljni ubaci ikomad zice i potrefi onaj koji ti otvara vrata tako sam ja na 2 ci
 
Član
ako ti auto stoji na parkingu i ako ti je plocica od playera u njemu samo ti njeg ostavi tu otvorice vec njeg neko....:icon_smile::icon_smile:da se malo nasalimo....probaj ako nemognes zovnes nekog bravara otvore to oni sa lakocom...jos ako nadjes kakvog nocnog bravara..:cool::cool:
 
Član
U garazi mi je kuci auto, struje ima, posto mi je kad sam klikno na daljinski samo jednom zablinkalo u zmigavcima i to je to, vjerovatno neka stopica, a da je prazan akumulator imat ce snage da blinkaju zmigavci il motorici da se pomaknu, jer sam imao par situacija da pojacalo zaboravim ugasiti nema sanse da auto upali ali alarm i sentralna radi. pa sam evo za posao pusudio auto, mada sam evo od jutros ko zmija nikakav sabahile nanerviran :(... a skinut cu keder pa uci u auto, nema mi druge, jer nema drugog nacina, hvala svima :icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top