probija struja

probija struja

Član
Vozdra raja Golf 4 1,6 sr AKL je u pitanju, da nedizem staru temu napisat cu ovdje, problem sa bijelim dimom rijesen odradjena generalka I sad je sve u najboljem redu auto se preporodilo I to je sve uredu, medjutim se izgleda pojavio novi koji me strasno nervira prije par dana desilo mu se da auto na srednjem gasu na oko 2000 zatrza Ispod i preko normalno ide zamjenim filter goriva svijecice sam kod generalke zamijenio ono isto trza pa trza ali ponekad.jucer u mracnoj garazi sam ustanovio da probija struja na bobini samo na kablu cetvrtog cilindra zamjenim kabal ono na istom mjestu nadjem treci kabal kad i na trecem probija sve na istom mjestu samo ponekad tacno na onoj gumi sto nalijeze na bobinu na onu izbocinu tu probija na sve tri kabla nezz sta da radim dali da mijenjam kablove ili bobinu jer u njega je jedna bobina Za sve cilindre
 
Poslednja izmena:
Član
Ajmo ljudi zar je moguce da nikom nije probijala struja dali je moguce da je bobina dala sve od sebe :D
 
Član
Rijeseno pukla lula na bobini sad za sad izolovana dok se druga ne nadje. hvala svima na pomoci :)
 
Top