Probelm sa elektrikom Skoda Octavia A5

Probelm sa elektrikom Skoda Octavia A5

Pozdrav, na Skodi Octavii A5 2006 god, lampica od svjetla mi gori (od kako sam mjenjao sijalicu T10 ubodnu i day light od tad ne radi), lampica od rucne mi povremeno se pali iako je spustena rucna, takoder akumulator mi se svaka 3 mjeseca isprazni, provjeravao sam kad zakljucam auto, auto comfort modul mi pocne kucat svakih 5 s kao da nesto nije zatvoreno, ali ne uvijek...
 
Daj slike
s lampicom od rucne provjeri stanje kocione tecnosti
a to za sijalicu mislis na kontrolnu od sijalica da te asocira kad je koja pregorena ?
 
Pozdrav, u prilogu slika. ovo mi se desilo kad sam mijenjao ubodne T10 sijalice u farovima, koje inace sluze za day light. posto auto ima automatska svijetla sad se ni ona ne pale zbog ovog problema. sto se tiče lampice od rucne, ulja ima dovoljno, mijenjao sam i prekidac rucne kocnice, medutim opet isti problem koji se javlja povremeno...
 

Prilozi

  • viber_image_2019-06-17_07-21-26.jpg
    viber_image_2019-06-17_07-21-26.jpg
    218,9 KB · Pregleda: 9
Član
  1. LED-ice moraju biti sa CANBUS-om inace auto je prepoznaje kao crknutu sijalicu.
  2. Kuckanje u relejima, praznjenje akumulatora i blinkanje lampice rucne moze biti povezano sa greskom u instalaciji. Neka elektricar provjeri u cemu je fazon.
 
Top