Primopredaja automobila u drugom gradu(prenos vlasnika...)

Primopredaja automobila u drugom gradu(prenos vlasnika...)

Član
E ovak oradio bi zamjenu s jednim likom za auto. Ja sam iz Širokog on je iz Zenice. Ma otišo bi ja i do Zenice nije problem, samo jebada mi da nebi izvisio kad dođem gore. Kod njega je auto golf II 1.3 benzin tako da stanje njegova auta me i ne zanima nek nešto i slaže golf ko golf cjena u extra stanju mu je 1000 km u raspadnom 900 km.
Velike su šanse kad bi ja došo gore da bi se on cjenko i sl.
Pa jel moguće da se mi nađemo negdje na pola puta, u nekom gradu nađemo nekoga da nam može udarit pečate na kupoprodajne i mirna bosna. Veća je šansa da će se tako držat dogovora
Jer ja sam prošlo auto kupio nedeljom. Zovnili lika on nam napravio kupoprodajni i ja sutra auto službeno odjavio i registriro.
A kad sam kupovo motor prije 5 g. onda sam išao kod nekog matičara da se stari vlasnik i ja potpišemo, onda isto kupoprodajni i službena odjava
 
Član
mozete napravit kupoprodajne ugovore u bilo kom gradu i u bilo kojem osiguravajucem drustvu, ali i ti i on morate odjavit vasa vozila u vasoj opstini pa onda slati sluzbenim putem te papire da se vi ne zezate sa tim
 
BHT Ovisnik
kupoprodajni mozes bilo gdje u osiguranju i to,sto na pijaci isto rade,al odjavu moras uraditi kod sebe u MUP-u i poslati je njemu onda postom ili kako vec
 
Top