primjedba

primjedba

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
imam jednu primjedbu juce sam u humoru postavio temu nesto severinin kucni video sto i jest humor ali nisam znao da je stari post i banovan sam 24 h zbog navodno glupe teme niti sam dobio opomenu niti ista ili je taj sto mebanovo ustao nalijevu nogu ja sam zbog javn eprijetne i psovanja dobio 6 sati a zbog ovo 24 niti sam dobio opomenu i priv ban sam dobio razlog je bio .... samo to i nema opomena trazim da malo t orazgledate
 
Početnik
jesam dobio ono i jest humor i to ide tu aj da sam znao da ej stara tema li nisam i nije zbog tog ban nego pise glupa ideja i 24h ban ni opomene ni nista
 
to ti je tako jer previse off-a ima odma banan ide za glupu temu i suti poklopi i bit ce bolje sutra ha-ya :icon_smile:
 
Legend
jes vala,u zadnje vrijeme se zbog nekih bezveznih gluposti dijele banane,znam iz iskustva,al hajd sta je tu je...
 
Član
u zadnje vrijeme su ti stalno brisali teme,opominjali te za glupe teme i sad su te ban :D Ubuduce pazi jer BOLJE je postaviti jednu temu da valja neko njih 10 sto ce ti ih izbrisati i opominjati te :lol:
 
Član
Bananko banana moja je hrana:lol:
Cuvaj da i zbog ove teme ne pokpuis bananu samo baci koru da se neko nebi okliznuo :D
 
Početnik
AdnaNsa je napisao(la):
u zadnje vrijeme su ti stalno brisali teme,opominjali te za glupe teme i sad su te ban :D Ubuduce pazi jer BOLJE je postaviti jednu temu da valja neko njih 10 sto ce ti ih izbrisati i opominjati te :lol:

ajd mi nadji jednom kad me moderator ili administrator opomenuo nisu nijednom ne nego mi niko nece odgovoriti na ovu temu od moderatora ili admonistratora trazim sam oodgovor
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top