Primam na poklon pokvarene kasetofone i (ili) tranzistore:)

Primam na poklon pokvarene kasetofone i (ili) tranzistore:)

Član
Za naredni mali eksperiment bih trebao prikupiti nekoliko starih dobrih kasetofona ili tranzistora. Znači ispravan / pokvaren / razbijen, nije bitno. Ukoliko neko na području Sarajeva ima tako nešto za baciti, umjesto bacanja bih rado primio na poklon takvu stvar, naravno, došao bih po to.

E da, ne govorim o ovim kasetašima i playerima za auto već starim običnim radio prijemnicima, kasetofonima, tranzistorima itd.

Svaka pomoć je dobrodošla.
 
Član
Evo da ne ispadne da samo primam na poklon, spreman sam i platiti za neke kasetofone ili tranzistore, znači čisto da se u smeće ne baci iako se smatra smećem ukoliko je pokvareno itd :)
 
Član
ado_d ^ ništa, vrijedi mi samo par dijelova možda iz njega i zbog toga sam naveo da bih rado uzimao pokvarene i eto naveo ako neko nešto želi i da naplati za taj pokvareni, spreman sa na to ali ne i na kupovinu antikviteta jer nisam sakupljač (kolekcionar) toga :)

Ako ti nije problem javi mi putem privatne poruke koliko bi ti tražio za to i šta je to uopšte. Da li ima radio prijemnik u sebi ? :D
 
Član
Ima druze prijemnike. Oba su kao radio. Samo ovaj gore ima pojacalo u sebi a ovaj ispod ima kasetu. Hoces li sutra biti kod zetre da ti ponesem ako ti treba?
 
Član
RE: Primam na poklon pokvarene kasetofone i (ili) tranzisto)

ado_d je napisao(la):
Ima druze prijemnike. Oba su kao radio. Samo ovaj gore ima pojacalo u sebi a ovaj ispod ima kasetu. Hoces li sutra biti kod zetre da ti ponesem ako ti treba?

Javi mi samo za cijenu i broj telefona mi posaji putem privatne poruke, ako mi bude odgovaralo da te mogu nazvati. Nije problem dogovoriti mjesto za preuzimanje :)
 
Član
RE: Primam na poklon pokvarene kasetofone i (ili) tranzisto)

zAaKy je napisao(la):
Imam ja 2 kasetaša, jedan nije ispravan a drugi jest, pa ako ti šta može pomoći

Daleko brate Bugojno. Kad bi se nekad nesto usput skontalo da se prebaci bilo bi super al' ovako maksuz dolaziti mi nema smisla sad trenutno.
 
Član
Veliko hvala članu ado_d na pomoći ;):cool:

Ako još neko slučajno ima neki stari tranzistorčić pokvaren, spreman za smeća i slično da bi ga se otarasio neka javi, svaka pomoć dobrodošla.
 
Član
RE: Primam na poklon pokvarene kasetofone i (ili) tranzisto)

ado_d je napisao(la):
Nema na cemu, tu smo da pomazemo jedni drugima ;)

:cool::cool:

Ako ima još neko slučajno kakvog tog radio-prijemnog inventara za odbaciti neka javi :D
 
Član
RE: Primam na poklon pokvarene kasetofone i (ili) tranzisto)

Selmir1 je napisao(la):
Imam ja stari kastofon za auto moze li ti kako pomoci :icon_question:

Nažalost komponente od auto kasetaša mi ne mogu pomoći, ali hvala u svakom slučaju :D
 
Top