PRIJEDOR! ispravljanje feluge

PRIJEDOR! ispravljanje feluge

Član
treba mi broj od nekog u prijedoru ko moze ispraviti alu felugu koja je ostecena, valjda imaju 2 sto to rade spec masinom za to, treba mi broj od nekog od njih, hvala pozz
 
Član
Zar ti nije blize u Bihacu? Raspitaj se malo za broj, postoji covjek sto to radi i u Bihacu.
 
Član
Buldog je napisao(la):
Zar ti nije blize u Bihacu? Raspitaj se malo za broj, postoji covjek sto to radi i u Bihacu.

jes blize, al imali neko da ih ispravi da bude "ko nove"?

feryh je napisao(la):
član eness iz cazina pogledaj moze ti on odraditi

maloprije sam bio enom, moze i on to uraditi, al je puno iskrivito pa jbg
 
Legend
variti mogu ali ispraviti nikako ,....malo zeznuto , a vise puta je neki majstor iz prijedora ispravljanje strasno dobro radio kako cujemo tu po cazinu ,....
pa naj bolje da vidimo tog u prijedoru ....samo treba broj tel da vidimo gdje radi .... kad radi i dogovorimo
 
Član
061 965 350 - Zlatan u Bihacu. Obrati se njemu, pa vidi moze li. Znam da je dosta ljudi kod njega radilo.

Poz
 
Član
065 529 970 Muriz iz Prijedora , Radnja se zove Nazif preko puta OMV-a u Prijedoru ima skretanje i nakon 15 metara tu je . Čovjek čini čuda i u Bihaću nemaš majstora za felge ni blizu njegovoj kvaliteti.
 
Član
hvala na pomoci, danas sam bio kod mukija, i neisplati se uopce praviti, jbgg, feluga je dvodjelna, a iskrivit je onaj okolo falc
 
Top