prijedlozi za pragove

prijedlozi za pragove

po pragovima mi se boja ogulila, kao što se vidi ovaj označeni dio na slici... sad nezz šta da napravim, koje je najbolje a ujedno i najpovoljnije riješenje... možda mat crna, ili sprej u boji auta ili neka 3 kombinacija, samo znam da je jako upadljivo za oko.. molio bih prijedloge ili savjete :icon_question:


Uploaded with ImageShack.us
 
Član
imas onaj sprej za zastitu, jbg ne znam kako se zove, boja mu je mat crna otprilike, mozda s njim da to odradis
 
Član
drug, najbolje ako ces lim farbati onda spricom... od spreja po limu slabo imas koristi, to je jos neko ovdje govorio. A crna bi mu super sjela taman da dobijes efekat kontrasta. Pozz
 
a ja bi u spreju uzeo, najbolje ako ima crna zaštitita u spreju, samo je zeznuto obojati... strah me valova, treba precizno označiti prije bojanja.. ;)
 
nadjes mastora koji dobro lakira i oboji ti u tvoju boju auta,meni se licno ne svidja crna boja na pragovima jer tako dijeluje da je sakrivena korozija.sad postoje prelazni lakovi kad se ofarba u tvoju boju onda sa tim prelazom se uradi i ne primjeti se da je farbano i nema nikakvih crta da se vide
 
Top