prijedlog

prijedlog

Koliko je moguce najvise zvjezdica dostic ovih? :icon_smile:
EDIT:predlazem sljedece,da umjesto zvjezdica pise broj cilindara,bilo bi bas u duhu ovog foruma.Npr.,pocetniku bi pisalo "4 clindra" ",i tako dalje,sve do "12 clindara" V12 ili slicno.Dobar fazon po meni.Da li se neko slaze samnom?
 
Član
RE: Jedno pitanje?

5 inace, dobijes za preko 1000 postova
a 6 ako si neki mod ili admin
 
RE: Jedno pitanje?

Aha,hvala.Pitam zato sto,vidim na jednom talijanskom forumu,oni umjesto zvjezdica pisu broj cilindara :icon_smile: npr.kod pocetnika,umjesto zvijezde,pise "4 cilindra",pa tako dalje,sve do "12 cilindara".Mislim da je dobra fora,mozda bi i mogli i mi takav neki fazon napravit.
 
kavaz je napisao(la):
de ti deyo nama umjesto ovih zvjezdica stavi klipove :icon_biggrin:

Pa tako sam nesto i mislio.Moglo bi ovako:
3 cilindra
4 cilindra
5 cilindara
6 cilindara
8 cilindara
10 cilindara (moderatori)
12 cilindara (admini) :icon_smile:
 
Legend
nije losa ideja, gledao sam na nekim forumima su klipovi, dok na nekim pise sdi tdi hahah itd, ima dobrih fora sto se ovog tice;)
 
Da se nadovezem na temu...da ne bi otvarao novu!
Vidio sam na drugim forumima i stvarno je prakticno,a ovdje fali...Radi se o sljedecem:
Kada neka tema ima puno stranica (npr. "Preporuka filma"- 66) mora se krenuti od pocetka pa listati po max 2 stranice...to stvarno zna iznervirati covjeka,ako teba doci do 30-40 strane...krenuo od zadnje ili od prve...slijedi puno "kliktanja"...
MOZE LI SE URADITI DA DOLASKOM "MISA" NA ONE TACKICE STO SU IZMEDJU BROJEVA ( npr. 1,2,3...66) OTVORE SVE STRANICE-iznad ili ispod,I SAMO KLIKNEMO NA ZELJENU???
To bi spasilo puno zivaca,kako meni,tako i ostalim!:lol::cool:
 
Član
@ TROUBLE

imas rjesenje za to, da se ne mucis :icon_biggrin:

uzecu za primjer istu temu koju si ti naveo : "filmovi (preporuka)"
ima 62 strane, ako otvoris zadnju stranu pa pogledas link on izgleda ovako :
http://www.bhtuning.com/filmovi-preporuka-t-39843-62.html

zadnji broj prije .html je broj stranice, jednostavno ga promijenis na broj stranicu na koju hoces da ides, tapnes enter i eto te ;)

i jednostavnije od tackica, a i lakse izvodivo :lol:
 
Top