Prijedlog

Prijedlog

Član
Vidim ima dosta raje raspolozene za spam a rijetko se sta korisno i pametno moze procitati, svakim danom sve manje a sve vise spama. Najposjecenije su teme koje nemaju bas neku vezu sa automobilima. Sta mislite svi da se malo potrudimo da ovaj forum podignemo na visi nivo. Ako nema vlastitih radova ima sa drugih foruma korisnih stvari da se kopira na ovaj forum, nekome ce dobro doci. Kopirati stvari kao sto su uradi sam i sl koje je vec neko drugi napravio.

Gotov sam sad od spamera:123:
 
Mah odavno ja/mi to pokusavam/o ali slabo, najbitnije je imati dosta postova i dobru reputaciju..Ja sam za, koliko mogu i imam vremena...I ja se slazem da je najvise OFF tema aktivno a teme vezane za auto moto i ne bas...
 
Član
http://www.bhtuning.com/uradi-sam-diy-f-134.html

podforum postoji , a teme se postavljaju , tako da prijedlog unaprijed usvojen .. sad niko te ne sprijecava da nadjes neke tako stvari i kopiras tamo ;)
 
Član
Ma postoji za uradi sam a do sad nista spec a kazem i za druge stvari. Npr šeme strujnih kola, slike, sto se tice tuninga sto je nekad davo napisano to stoji i danas, niko nista novo korisno ne pise, kako sta uraditi.
 
BHT Ovisnik
prije sam po vazdan spamao,al sam primjetio da je u zadnje vrijeme spam opao,nije vise kao prije,vise je tema vezanih za auta,kao da off lagano umire
 
Član
CoL3-99 je napisao(la):
prije sam po vazdan spamao,al sam primjetio da je u zadnje vrijeme spam opao,nije vise kao prije,vise je tema vezanih za auta,kao da off lagano umire

Ugašen je podforum OFF,a off ne umire nego je mrtav:D
 
Član
Pa ljudi svi se zale samo kako nema pametnih tema na forumu a ja kad god imam slobodnog vremena stavim nesto korisno na forum... Ima nekoliko tema koje sam postavio a bas su vezane za automobile i mislim da se iz njih nesto moze nauciti. Cak sam stavio i temu Naucimo nesto o mehanici automobila za koju sam kontao da ce bas biti popularna i da ce ljudi pisati ali nista... Sve se svelo na par pitanja onih koji zele nesto znati a oni koji nesto znaju ili ne zele to napisati ili su lijeni da napisu...
Tako da, bez namjere da nekog uvrijedim, dzabe se zaliti moderatorima, jer su i oni tu nemocni... Treba vlastitim primjerom pokazati pravac u kojem treba ici forum...
 
Član
hudler je napisao(la):
Pa ljudi svi se zale samo kako nema pametnih tema na forumu a ja kad god imam slobodnog vremena stavim nesto korisno na forum... Ima nekoliko tema koje sam postavio a bas su vezane za automobile i mislim da se iz njih nesto moze nauciti. Cak sam stavio i temu Naucimo nesto o mehanici automobila za koju sam kontao da ce bas biti popularna i da ce ljudi pisati ali nista... Sve se svelo na par pitanja onih koji zele nesto znati a oni koji nesto znaju ili ne zele to napisati ili su lijeni da napisu...
Tako da, bez namjere da nekog uvrijedim, dzabe se zaliti moderatorima, jer su i oni tu nemocni... Treba vlastitim primjerom pokazati pravac u kojem treba ici forum...

Cijeni se tvoj trud itekako, jbg, sve pocinje od pojedinca ;)

@ostali, pa j*iga, 'ajmo se onda angazovati barem da "prepisujemo" ili prevodimo neke zanimljive diy i slicno s drugih foruma, bar za pocetak?
 
ovdje ljudi samo govore,nema ovo nema ono...pa koliko nas je na forumu :icon_rolleyes:
svi po jednu pametnu temu sedmicno i eto ga forum,ne moze biti bolji ;)

a kome se prica sa drugim clanovima,imate msn,razmjenite preko pm-a i rijesena stvar...
 
Član
Super je i ovako :cool: tesko je "napraviti" da ne bude spama, da su vecina "pametne" teme. Opet se ima dosta toga lijepog procitati i nauciti.
 
Top