prijedlog

prijedlog

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Posto se u street race temi pise o svemu bilo bi po meni super da napravimo zasebne teme tamo o street raceu,o db drag takmicenju,o driftu,o stylingu,ovako je nepregledno i pretrpano i svasta pise sto nema veze sa s trkama ubrzanja kako stoji na main forumu.

Moje misljenje je da bi to bilo puno preglednije i bolje a hvala bogu ima desavanja dovoljno iz svih oblasti tako da nebi bile prazne teme.
 
Član
Razmisljali smo malo tome pa sada je dilema..

Da se u djelove foruma Styling i ICE & Muzika ubace podforumi DB takmicenja i Style takmicenja a da street race ostane gdje i jeste ili da se napravi novi dio foruma eX YU takmicenja i da se sloze kategorije, Drag race, Styling, DB drag, Drift itd..
 
Član
edo_16v je napisao(la):
Razmisljali smo malo tome pa sada je dilema..

Da se u djelove foruma Styling i ICE & Muzika ubace podforumi DB takmicenja i Style takmicenja a da street race ostane gdje i jeste ili da se napravi novi dio foruma eX YU takmicenja i da se sloze kategorije, Drag race, Styling, DB drag, Drift itd..

OK to sve
U forum gdje bude smjesteno ICE & Muzika trebalo bi i da stoji EMMA SQ-SPL,db Drag

:123:
 

IGY

Član
ersan_sa je napisao(la):
edo_16v je napisao(la):
Razmisljali smo malo tome pa sada je dilema..

Da se u djelove foruma Styling i ICE & Muzika ubace podforumi DB takmicenja i Style takmicenja a da street race ostane gdje i jeste ili da se napravi novi dio foruma eX YU takmicenja i da se sloze kategorije, Drag race, Styling, DB drag, Drift itd..

OK to sve
U forum gdje bude smjesteno ICE & Muzika trebalo bi i da stoji EMMA SQ-SPL,db Drag

:123:


to ce pasti meni opet da uredim, tako da znas da ja to necu izostaviti ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top