Prijedlog za podforum o kvarovima

Prijedlog za podforum o kvarovima

Posto znamo da najvise ima VW auta na forumu, prijedog je da se u temi za kvarove, odmah ispod doda mali podforum za VW kvarove, tako bi sve bilo na jednom mjestu, i sve nove teme bi bile tu. Vlasnici bi se lakse snalazili, a isto tako ne bi bilo lose kada se nesto rijesi da se doda sa strane da je rijeseno, recimo na nekim forumima sto ima ono dugme "solved" ili kako vec ;)
 
Član
Ma džabe to kad ima novih članova koji tek i u predstavljanju pitaju za rješenje problema..kao da niko ništa ne čita...
Al' opet to je samo moje mišljenje...
 
Član
to bi bilo dobro,jos kad bi se moglo odradit da imaju marke auta poput liste,npr.hrvatski autoservis Meić ima tu listu i brzo naci temu za neko auto...
 
Član
Ako bi se to radilo onda bi trebalo za sve proizvodjace a to je malo komplikovano. Dosta bi se popravila situacija kada bi clanovi u temama u kojima su trazili savjet (rjesenje problema) na kraju napisali kako su rijesili a ne samo zaboravili temu jer uvijek bude neko sa slicnim problemom..
 
Član
edo_16v je napisao(la):
Ako bi se to radilo onda bi trebalo za sve proizvodjace a to je malo komplikovano. Dosta bi se popravila situacija kada bi clanovi u temama u kojima su trazili savjet (rjesenje problema) na kraju napisali kako su rijesili a ne samo zaboravili temu jer uvijek bude neko sa slicnim problemom..

istina...i sam sam par temi zaboravio al zadnje 2 nisam fino sam napisao da cu javiti problem i uzrok i tako sam uradio :icon_smile:
 
Administrator
Ma rjesenje je to kao sto je vec gore napisano, da svako nakon rjesenja problema napise u cemu je bio problem i to je to :)
 
Član
edo_16v je napisao(la):
Ako bi se to radilo onda bi trebalo za sve proizvodjace a to je malo komplikovano. Dosta bi se popravila situacija kada bi clanovi u temama u kojima su trazili savjet (rjesenje problema) na kraju napisali kako su rijesili a ne samo zaboravili temu jer uvijek bude neko sa slicnim problemom..

I kad se riješi problem, neko od vas da to rješenje prekopira u prvi post odmah ispod problema, napiše nešto, tipa:

RJEŠENJE:

...................


Naravno, bold i tema pod katanac.;)
 
Član
Odlican prijedlog, npr. evo meni je ovo jucer pomoglo da rijesim problem! http://www.bhtuning.com/passat-5-t-66605.html
:cool:
 
Član
Mozda i nema neke veze sa kvarovima ali na ovom forumu bi zabranio i brisao sve sto nema veze sa 'nasim automobilima' novitetetima u autoindustriji,i jos par stvari.

Po meni forumu je dosta nepregledan,za 24 h bude po 3-4 stranice ali nista konkretno ne mozes procitati ili nauciti.Vecinom su djecije teme tipa 'vidi ovo,pogledajte ono,i slicno...

:spam:
 
Top