prijedlog: utisci

prijedlog: utisci

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ovako, predlazem da se u svakoj "trgovini" (auto-dijelovi i akustika) otvore pod forumi "pohvale" i "pokude" znaci, kad neko s nekim posluje da napise kako je proslo sve, da bi se mogli malo kontrolisati "lopovi" i bezobrazni ljudi...
znaci evo primjeri:

pohvala:
prodavac: oggy
kupac: funky
predmet: felge
ocjena: 5 (od 1 do 5)
opis trgovine: sve dobro proslo, felge u stanju kakvom je i sam prodavac rekao

pokuda:
prodavac: oggy
kupac: funky
predmet: felge
ocjena: 1 (od 1 do 5)
opis trgovine: felge ostecene, krive, lak ispucao, fale cepovi itd..

mislim da bi se onda neki zapitali kad bi postali oglas tipa: felge prave ko strijela
 
Član
manje vise, to sam vidio na hrvatskom skuter forumu i pravo je pomoglo...
uglavnom, nadam se da tema nece biti obrisana i da ce biti realizovana :)
 
Član
ma zna se od prilike koji clanovi prodaju i da su posteni,al dodje neko novi i zavali ti:D

al eto ideja ko i ideja nije losa mada se u svakom oglasu napise odlicna saradnja itd... kad se nesto proda
 
Član
arminnn je napisao(la):
ma zna se od prilike koji clanovi prodaju i da su posteni,al dodje neko novi i zavali ti:D

al eto ideja ko i ideja nije losa mada se u svakom oglasu napise odlicna saradnja itd... kad se nesto proda

prvo podebljano ne slazem se :D
drugo podebljano ko ce ganjat zakljucane oglase da se vidi ko je kakav prodavac ? slabo ko, vjeruj mi :)
 
Član
te ocjene treba zakacit za profil korisnika a ne da svi sad otvaramo nove teme ko je kakav trgovac i sl... ;)
 
mislim da nema potrebe za tim. postoji ova reputacija i tamo treba ubacivati pluseve i minuse pri svakoj trgovini ;)
 
BHT Ovisnik
da reputacija,ja sam za trgovinu jednom dao minus,al sam izbrisao jbg,zna se tko je kakav,al eto jedino za poslovanje kao napravit reputaciju na profilu i jedino u oglasima sto bih volio da se samo napravi pod forum "felge" jer se one najčešće traze i prodaju pa da je bar njih lako razvrstat
 
Član
Dok Deyo dodje vidjet ce mo sa njim sta se moze uraditi po tom pitanju..

CoL3-99 je napisao(la):
jedino u oglasima sto bih volio da se samo napravi pod forum "felge" jer se one najčešće traze i prodaju pa da je bar njih lako razvrstat

to ce se vjerovatno usvojiti, da bude rubrika "Felge i gume"
 
Član
nodiash je napisao(la):
nije losa ideja uopste;) to si haman imo vwcc vs noke slucaj ko inspiraciju :D

E, stvarno mislim da ne spominjemo to vise....Ideja uopste nije losa, ali je nezgodno sto se sada pojavila...A podrzavam i ono za ,,Felne i gume,, jer makar ce Ljuboju da bude lakse, ovako gledam onu njegovu temu, svako nesto citira i pita, nemogu da se snadjem koje su nove felge koje stare...:cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top