Prijedlog u vezi signature-a

Prijedlog u vezi signature-a

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ovako na mnogim forumima ima da se postavi slika u signature odnosno potpis...pa zasto to nebi omogucili i kod nas mogli bi imat PS umjetnike koji bi nam pravili sigove kao npr ovaj
magnumda1.jpg

bio mi mnogo ljepsi i forum i sve a i ps bi ozivio malo
dimenzije siga bi bile neke optimalne 400X150 za kilobajtazu vi odlucite...
 
Član
Respekt! To mi je bzvz.

Razlog: Previše kičasto i kad otvorim stranicu, izgubim se od tih sličica ili nekih reklamica, bannera...
 
Član
Druze to smo ukinuli prvenstveno zbog korisnika sa slabom internet konekcijom, da im ne ucitava stranice po pola sata. Takodje svak bi postavljao sta bi stigao i kao sto Yugo_Faca rece, bilo bi sarenilo pravo.
 
Član
ma nije to lose ali napraviti skroooz malo,mozda visine avatara ili jos nize,
al opet bude onda nepregledno a i modem korisnici se pate dzaba
 
sta se palite odma ja imam adsl pa puno ne razmisljam o tim korisnicima...my bed al ako ce te ovako odgovarat na svaki prijedlog onda ih bolje ugasite...to sam stavio da vidim misljenja samo nista drugo a uopste ne mora biti buvlja pijaca sig se moze napraviti jako lijepo i to je po meni jedna grana umjetnosti jer ga nije ni malo lako ni tehnicki uradit a kamo li idejno rijesit, mozete vi uklopit dimenzije da bude manji ako su vam veliki buvlja pijaca itd...al kljucajte temu kad nemozete dat misljenje obicno neg tu nesta pricat...
respekt normalnim replyovima
 
Legend
Moze se napraviti, ali onda moramo mi biti policajci i kasnije se prepirati sa rajom oko gluposti, jer nekad ce nekome dojaditi postojeci sig, i stavljace ljudi kako ko sta hoce, sto je sasvim i normalno.

Niko ti se nepali, niti burno reaguje, samo kazem da to ne dolazi u obzir jer ce biti kicasto, a + modem korisnici. Naravno da je svaki komentar prjedlog, pozitivan ili negativan dobrodosao.

No HD
 
hm ni ja nisam za,ponajvise radi 56kbs surfera (ja sam adls:)),a i bit ce malo kicasto.ovako fino avatar i dosta.
 
Član
Za mene bi bilo fino da se u avatar ubaci slika od auta koje vozite, čisto onako da se lakše raspoznajemo i upoznajemo. ;)
 
Član
Tako je no postoje sigovi i dimenzija 100x20 tj user barovi
dali bi se to smijelo korisiti
Primjer za neke od njih:
img-smileys-a-display-pictures-userbars-pack-:-movies-alexinger-679.jpg
 
Član
Previse kicasto! Jer na milion drugih foruma je nepregledno, samo ti odvlaci paznju! Meni je ovako dobro! A jos sam i dial-up korisnik!
 
Član
I ja mislim da je to nepotrebno... Svako moze svoj avatar srediti i jedna slika po clanu je dovoljna... Nekad sam igrao ogame, tamo je bilo tih slika u potpisu i iz iskustva znam da je to cjela frka...
 
Član
Nepotrebno na ovoj vrsti foruma,a i ovako nam se svako malo pali ono server maximum bla bla sta bi tek onda bilo :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top