prijedlog: ime za apartmane

prijedlog: ime za apartmane

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
zen_3dom je napisao(la):
najbolje je nesto jednostavno, zavisi u kom fazonu ti furaju apartmani,,,,, ako je u fazonu drveta nesto naziva tipa "Koliba", "Drveni dom", ako opet dominiraju kameni detalji (mada ciosto sumnjam) nesto fazona "Pecina" i slicno,,,,

jbg daj koji info, mozda najbolje sliku ako imas

Špilja ne zvuci lose :)
 
jbg za ove stvari u prirodi ne treba ganjati neka moderna imena, sto jednostavnije to bolje, sto poznatije u narodu,,,,,,, recimo, "MAGAZA" hahaha
 
Član
zen_3dom je napisao(la):
jbg za ove stvari u prirodi ne treba ganjati neka moderna imena, sto jednostavnije to bolje, sto poznatije u narodu,,,,,,, recimo, "MAGAZA" hahaha

zavisi sve druze kakvu ce klijentelu... kakvi su apartmani... ako su malo luksuzniji i skuplji onda treba i ime neko "luksuznije"... elegantno... znam po sebi kad biram hotele na moru... mnoge hotele uopste i ne gledam detaljnjije zbog imena koje me odbije na prvi pogled...
 
GOLF TZ je napisao(la):
zavisi sve druze kakvu ce klijentelu... kakvi su apartmani... ako su malo luksuzniji i skuplji onda treba i ime neko "luksuznije"... elegantno... znam po sebi kad biram hotele na moru... mnoge hotele uopste i ne gledam detaljnjije zbog imena koje me odbije na prvi pogled...

onda nesto tipa

Pet zvjezdica da je u fullu :D
 
Član
Delux, Exkluziv...ili jos bolje CasaBlanca, nekako bas planinski , jos i poznato po slavnom filmu.... ili tako nesto, sto automatski asocira na nesto vrhunsko, dobro, pozeljno :cool:
ne moras davati nocenja :D
plati kurvu ;)
 
Apartmani " Kristal "
Apartmani " Topli dom "

eto i od mene nesto , ako mi naumpadne jos sta dopisacu :cool: :cool: moze i meni cjenovnik na pp :cool:
 
Član
AnDel je napisao(la):
Delux, Exkluziv...ili jos bolje CasaBlanca, nekako bas planinski , jos i poznato po slavnom filmu.... ili tako nesto, sto automatski asocira na nesto vrhunsko, dobro, pozeljno :cool:
ne moras davati nocenja :D
plati kurvu ;)

Hotel Blanka vec pstoji na Vlasicu...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top