Prijedlog: Download sekcija

Prijedlog: Download sekcija

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
Domar dan i merhaba :) Evo imam jedan prijedlog, a to je da se u podforumu Zabava otvori sekcija Download, znaci da se stavljaju linkovi muzike, filmovi, spotovi, programi itd itd itd, i takodje zahtjevi, kome sta treba tu trazi... da nadjete nekoga ko ce voditi racuna o tom podforumu i sve lijepo razvrstavati i slagati... nadam se da shvatate moju ideju.
 
podrzavam prijedlog i javljam se eto za pocetak da budem tu ako treba oko uredjivanja i pomoci :icon_smile:
 
Legend
ne znam za sta ce nam to,ako imaju kaki linkovi da se ubace nek se ubace,ovo je auto forum,a ne multimedialni:icon_biggrin:
 
Član
podrzavam ideju..al da se odredi sta se smije stavljati...da se ne pocnu stavljati warezi :D
 
Član
Nexus je napisao(la):
ne znam za sta ce nam to,ako imaju kaki linkovi da se ubace nek se ubace,ovo je auto forum,a ne multimedialni:icon_biggrin:

Da ali ako tako mislis onda zasto ce nam onda podforum zabava ili nesto slicno,mislim znam na sta si mislio,ali ova idea nije losa:icon_rolleyes:
 
Početnik
sorry za off... adnane daj link za title ovog filma, gledao sam ga ranije u kinu, ali hocu da imam na kompu :)
 
Član
sve titlove imas na : http://www.divx-titlovi.com/ i samo kucas naziv filma ;) nekad trebas skinuti 2,3 da bi "potrefio" ali vecinom su svi ispravni :icon_biggrin:
 
Član
Default je napisao(la):
Domar dan i merhaba :) Evo imam jedan prijedlog, a to je da se u podforumu Zabava otvori sekcija Download, znaci da se stavljaju linkovi muzike, filmovi, spotovi, programi itd itd itd, i takodje zahtjevi, kome sta treba tu trazi... da nadjete nekoga ko ce voditi racuna o tom podforumu i sve lijepo razvrstavati i slagati... nadam se da shvatate moju ideju.

slazem se ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top