Prijedlog "BH timovi-klubovi"

Prijedlog "BH timovi-klubovi"

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

IGY

Član
Sta mislite da otvorimo jedan podforum
BH timovi-klubovi

u kojem bi se svaki bh tim-klub predstavio, ko je, sta je, sta su osnovni ciljevi, broj clanova, uspjesi, itd
sa tim da bi se te teme zakljucavale, znaci bez komentara jer bi to otislo u nedogled sa OT
mislim da bi bilo fono da svaki tim predstavi ipak je ovo BH tuning forum i bilo bi fino da je pregledno koji su sve timovi-klubovi u BH aktivni i koji se bave odredzenom vrstom auto moto sporta
znaci svi timovi-klubovi bilo da je rijc o SR dB SS ili pak nesto drugo

Da cujem vasa misljenja samo bez puno supljiranja :lol:
 
Član
paaa ovaj... ja bi podrzo ovaj prijedlog vlade.... s time sto sam ja neovisan clan ovog parlamenta pa bi isto tako volio da vidim sta koja stranka nudi... po kojoj tacci reda... bih se ja onda mogao odluciti i poslati zahtijev za clanstvo u jednoj od stranki naravno koje bude primale neovisne kandidate sa ovogodisnjih izbora koji su dospjeli do parlamenta... toliko od mene hvala vam jos jednom i da li ima replika???
 
Legend
Dobra ideja, ali bi to morali napisati glavni ljudi iz tih timova/klubova i to krajnje ozbiljno. I naravno odma pod kljuc. ;)
 
Član
slazem se. AMK Carbon ce podrzati projekat.
ima vec pripremljeno nesto pa cekamo da se to otvori da bi mogli postaviti.

@Igy
podrzavam tvoj prijedlog u potpunosti
 

IGY

Član
daki je napisao(la):
Dobra ideja, ali bi to morali napisati glavni ljudi iz tih timova/klubova i to krajnje ozbiljno. I naravno odma pod kljuc. ;)

Daki to sam i mislio, znaci kad se otvori ta rubrika link gdje se nalazi poslati na PM glavnim i odgovornim raznoranih klubova
mislim da skoro svaki klub ima bar jednog clana na forumu
 
Putovanja.ba
Administrator
A zasto pod lock?

Forum je nije stranica, nek stoji za komentare itd, uostalom neutralan teren, nekog nesto zanima sto nebi pitao, i onda sa tim lock bi ustvari bila reklama samo za klubove, koji bi bio njihov doprinos forumu onda?
 

IGY

Član
Fele je napisao(la):
A zasto pod lock?

Forum je nije stranica, nek stoji za komentare itd, uostalom neutralan teren, nekog nesto zanima sto nebi pitao, i onda sa tim lock bi ustvari bila reklama samo za klubove, koji bi bio njihov doprinos forumu onda?

Lock iz razloga sto je to predstavljanje kluba, znaci nemas sta pitati, klub se predstavio i gotovo, ako odredzeni klub ima neku akciju, obavjestenje, neku drugu info mogu otvoriti novu temu

a kad bi ostale otklucane to bi bilo zatrpano off topic-om i raznoraznim glupostima, a cilj svega je da se predstave svi da su svi na jednom mjestu
 
Član
IGY je napisao(la):
a kad bi ostale otklucane to bi bilo zatrpano off topic-om i raznoraznim glupostima, a cilj svega je da se predstave svi da su svi na jednom mjestu

jest vala... ko bi sprijecio IGY-a da spama teme.... niko!! :cool:
 
Putovanja.ba
Administrator
IGY je napisao(la):
Fele je napisao(la):
A zasto pod lock?

Forum je nije stranica, nek stoji za komentare itd, uostalom neutralan teren, nekog nesto zanima sto nebi pitao, i onda sa tim lock bi ustvari bila reklama samo za klubove, koji bi bio njihov doprinos forumu onda?

Lock iz razloga sto je to predstavljanje kluba, znaci nemas sta pitati, klub se predstavio i gotovo, ako odredzeni klub ima neku akciju, obavjestenje, neku drugu info mogu otvoriti novu temu

a kad bi ostale otklucane to bi bilo zatrpano off topic-om i raznoraznim glupostima, a cilj svega je da se predstave svi da su svi na jednom mjestu

ako ce se samo predstavljat, po meni onda je to glupost i ne vidim smisao...
 
Početnik
mislim da je to dobra ideja:
- pregled svih klubova na jednom mjestu, tako da zainteresirani (iz bilo kojeg razloga, npr. ukljucenje u klub) mogu naci informaciju o svima na jednom mjestu
- zakljucati i periodicno postavljati "update" (azurirati informaciju, receno na "nasem"), kao sto rekose - da bi se izbjegao spam
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top