Prica jednog Facebook ovisnika ...

Prica jednog Facebook ovisnika ...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ljudi otkud znate da se tako neko odnosi prema (nekim)forumu i provodi 5-15 sati na njemu i ceka da mu neko da komentar na njegovu temu.........
Ja licno na forumima i uopsteno dnevno provedem oko 2 sata........ ali nekad mi se neda pa uopste i ne upalim comp....ali kad zasjednem onda pogledam sve od reda(sto me zanima naravno).......svi sm o mi ovisnici....................a pogotovo ovi sto imaju preko 1000 postova:lol::lol::lol::lol::lol:sala momci:cool:
nema ljutne,takvi smo:)
 
M A R E X je napisao(la):
Ljudi otkud znate da se tako neko odnosi prema (nekim)forumu i provodi 5-15 sati na njemu i ceka da mu neko da komentar na njegovu temu.........
Ja licno na forumima i uopsteno dnevno provedem oko 2 sata........ ali nekad mi se neda pa uopste i ne upalim comp....ali kad zasjednem onda pogledam sve od reda(sto me zanima naravno).......svi sm o mi ovisnici....................a pogotovo ovi sto imaju preko 1000 postova:lol::lol::lol::lol::lol:sala momci:cool:
nema ljutne,takvi smo:)

jest druže ali nije isti ovisnik koji provede 2 h na internetu i
ovisnik koji čitav dan visi po forumima, sve je dobro u normalnim granicama, a sve preko prelazi zdrav razum:)
 
Član
bolnice za odvikavanje od warcrafta su vec otvorene, sad ce morati da ih malo preurede za fejzbuk :D:D
 
Član
:lol::lol:
Cuo sam ze neke ovisnike o toj igrici......to je strahota,ljudi su gubili velike pare jer se mogla igrati (u pare)preko int.Gore od droge
 
Član
gaga je napisao(la):
bolnice za odvikavanje od warcrafta su vec otvorene, sad ce morati da ih malo preurede za fejzbuk :D:D
POTPIS KO KUCA!!! Moj jaran je imao prejeben account igrao od kako se otvorilo, lik iz amerike mu davo 150 dolara za acc :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top