Prevoz auta Prijedor-Srebrenik

Prevoz auta Prijedor-Srebrenik

Trazim nekog sa slep sluzbom ili vecim kamionom da mi preveze jedan auto iz Prijedora u Sreberenik.Ako poznajete nekog ko bi to mogao odradit po razumnoj cijeni javite se pliz.
 
Član
BlackPrince86 je napisao(la):
GreenDevil je napisao(la):
061 332 523 Nermin (Hiri) nazovi i pitaj, ima slep sluzbu
Uzeo covjeku 300 maraka iz Zenice do Srebrenika.Sta mislis da li se isplati uopste zvat ga? :icon_smile:

nije to Hiri vozio,to je neka vucna iz Zenice,nazovi Hirija i pitaj,nisu kod svakog iste cijene,a mogu ga i ja nazvati.
 
code: KR je napisao(la):
BlackPrince86 je napisao(la):
GreenDevil je napisao(la):
061 332 523 Nermin (Hiri) nazovi i pitaj, ima slep sluzbu
Uzeo covjeku 300 maraka iz Zenice do Srebrenika.Sta mislis da li se isplati uopste zvat ga? :icon_smile:

nije to Hiri vozio,to je neka vucna iz Zenice,nazovi Hirija i pitaj,nisu kod svakog iste cijene,a mogu ga i ja nazvati.
Hehe aj nazovi pitaj pa mi javi :icon_smile:
 
ne znam njegove cijene ali znam da ima dobru slep sluzbu i da dovlaci auta iz inostranstva, ja sam dao prijedlog jer mi je komsija...
nemam broj ali ima preko puta Murexa auto otpad i imaju slep sluzbu pa vidi s njima
 
Član
BlackPrince86 je napisao(la):
code: KR je napisao(la):
BlackPrince86 je napisao(la):
GreenDevil je napisao(la):
061 332 523 Nermin (Hiri) nazovi i pitaj, ima slep sluzbu
Uzeo covjeku 300 maraka iz Zenice do Srebrenika.Sta mislis da li se isplati uopste zvat ga? :icon_smile:

nije to Hiri vozio,to je neka vucna iz Zenice,nazovi Hirija i pitaj,nisu kod svakog iste cijene,a mogu ga i ja nazvati.
Hehe aj nazovi pitaj pa mi javi :icon_smile:
;)
 
OggyBoy je napisao(la):
1KM za 1km, to ti je cijena uglavnom, pa izračunaj kilometražu.;)
Uu,bas su skromni,biznismeni :) znaci odes sa slep sluzbom u Prijedor,dotjeras auto,ostanes pola dana svega,i zaradis neciju mjesecnu platu.Uzimam slep sluzbu i vracam se u Bosnu :icon_smile:
 
Član
BlackPrince86 je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
1KM za 1km, to ti je cijena uglavnom, pa izračunaj kilometražu.;)
Uu,bas su skromni,biznismeni :) znaci odes sa slep sluzbom u Prijedor,dotjeras auto,ostanes pola dana svega,i zaradis neciju mjesecnu platu.Uzimam slep sluzbu i vracam se u Bosnu :icon_smile:

Jbg, ta je tarifa skoro uvijek bila. Ja išao po drva u Bosansku Krupu, 150km do tamo, isto toliko nazad, 300KM. Izvolite, hvala, šta ćeš.
 
Top