previse ks...pomoc

previse ks...pomoc

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Kazem ti buraz mi je polozio prije nekih mjesec dana,a propise je tam polozio u 9 mjesecu prosle godine,a novi zakn je doso krajem 8.mjeseca ak se ne varam,ugl tu negdje..pa zato sve to znam i ziher sam da je tako..isto kak je novi zakon donio da mozes kao mladi vozac voziti i poslje 23h.,ak te jos kaj zanima sam pitaj;)
 
Član
Eddiezg je napisao(la):
Kazem ti buraz mi je polozio prije nekih mjesec dana,a propise je tam polozio u 9 mjesecu prosle godine,a novi zakn je doso krajem 8.mjeseca ak se ne varam,ugl tu negdje..pa zato sve to znam i ziher sam da je tako..isto kak je novi zakon donio da mozes kao mladi vozac voziti i poslje 23h.,ak te jos kaj zanima sam pitaj;)

Novim se zakonom samo promjenila probna vozacka dozvola, to jest ona vise ne postoji... sad osobe koje su dobile vozacku prije 25-te godine nesmiju voziti auto sa vise od 75kw do svoje 25-te godine, znaci ako imas 1kw vise, kazna 1000kn, i zoves nekog sa vise od 25 da preuzme vozilo(tak dugo se policija ne makne od tebe). Provjereno... par puta... :icon_mad:
 
Početnik
toyota celica je napisao(la):
dakle kupio bi toyotu celicu iz 92 god... i ima 105 konja...a ja smijem vozit do 100 konja 75 kw, kad u hr do 24 god nesmijemo vozit jaci... sranje... pa me zanima jel je moguce nekak maknit tih 5 konja? hvala....

:lol::lol::lol: daj meni kojeg konja ,,nist bro zacepi mu usis VD-om LOL
imat ces 80 hp hhaha
 
Član
Daj majketi ko to jos gleda koliko konja auto imas...Ja san vozija auto od 120 konja i zaustavija me policajac,i ni rici mi nije reka...Daj stas smanjivat majketi povecaj...TOGA NIKAD DOSTA!!!!:123:
 
Član
cuj zakona pa sta im znaci tih 5 konja cccc ja budala hmmm sta god da uradis sto neko rece moratces da imas neki dokumenat za to jer mozda se moze skinuti a kako da to dokazes drotovima ha ja sretno sa radovima
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top