previse ks...pomoc

previse ks...pomoc

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
dakle kupio bi toyotu celicu iz 92 god... i ima 105 konja...a ja smijem vozit do 100 konja 75 kw, kad u hr do 24 god nesmijemo vozit jaci... sranje... pa me zanima jel je moguce nekak maknit tih 5 konja? hvala....
 

Div

Član
hehe drug ja mislim da si ti jedini na ovom forumu koji trazi da mu se smanje konjske snage u autu :lol::lol:
 
Član
DivGTI je napisao(la):
hehe drug ja mislim da si ti jedini na ovom forumu koji trazi da mu se smanje konjske snage u autu :lol::lol:

Obično su pitanja MORE HORSE POWER!!!! :icon_smile::icon_smile::icon_smile:
 
Član
nisam siguran ni da se to moze,a i ako moze,moras naci nekog da ti,nakon prerade izmjeri snagu motora,i da ti izda validan dokument prema kome je snaga,u tvom slucaju manja od 100KS...cisto sumnjam da ces uspjet,al et,sretno;)
 
a gle mislim sredivt taj auto...a nijedan mi se nesvida ispod 100 konja.... nije da ocu skidat 70 konja ili slicno neg jadnih 5
 
Član
tesko ces druze to izvesti,mada ko zna..mozda ti neko i sredi.. ja sam bas prije neki dan gledo na hrt2 onaj KS auto magazin i smijo se,isto tako neka cura kupila prejako auto po tom zakonu(u pitanju honda civic,ona sto se pravila 95-01,bas mocna,spustena,felge jebacke itd..) oduzeli joj vozacku prvo bili na 24h sata i posle toga joj roknuli kaznu novcanu i oduzimanje vozacke na 6 mjeseci hehhehe:lol::lol:
al kad skontas hoce ljudi da sprijece tim zakonom da mladi i neiskusni vozace voze jaka auta i da pokusaju da uticu da se sto vise sprijece nesrece i strdanja... jbg
 
Član
Pa ako se vec moze izdati validan dokumenat za izmjerenu snagu onda jednostavno otidji i izmjeri! Jer ta godina auta je vjerovatno izgubila tih 5KS do sad tako da sad na tockovima i imas nekih 100-tinjak KS!
 
Član
addo je napisao(la):
Pa ako se vec moze izdati validan dokumenat za izmjerenu snagu onda jednostavno otidji i izmjeri! Jer ta godina auta je vjerovatno izgubila tih 5KS do sad tako da sad na tockovima i imas nekih 100-tinjak KS!

:D:cool::D
 
Član
addo je napisao(la):
Pa ako se vec moze izdati validan dokumenat za izmjerenu snagu onda jednostavno otidji i izmjeri! Jer ta godina auta je vjerovatno izgubila tih 5KS do sad tako da sad na tockovima i imas nekih 100-tinjak KS!

upravo tako
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top