Prevarant sa pik (olx.ba) bmwbmw2 BMW otpad - Slovenac Laktasi

Prevarant sa pik (olx.ba) bmwbmw2 BMW otpad - Slovenac Laktasi

Ryu

Član
Dakle prevaren sam i htio bi podijeliti svoje iskustvo, nisam ni prvi ni zadnji, al valjda cu barem nekoga spasit ovim.

Evo ovdje post gdje covjek pise isto iskustvo ko i moje (kud ga prije nisam procito)
https://forum.klix.ba/prevaranti-na-pik-u-t108365s5425.html#p12798278

Evo i moje:
Narucim pumpu od doticnog, pumpa vis.pritiska za bmw e39 3.0d
Sve prica garancija, nista nije problem itd. Dok nije doslo do problema.
Pumpa na auto postavljena, nece auto da upali, skini regulator sa nje, stavim sa svoje, opet nece. Skini pumpu, vracaj svoju - plati ruke, kontaktiram tog, kaze "pumpa je 100% ispravna"
Ja dadnem pumpu da se otvori, kad se otvorila ima se sta i vidjet, puna vode i hrdje, ocisti se, upoliraju neka ostecenja u nadi da ce to pomoc.
Ponovo na auto, naravno ne radi pumpa,opet plati ruke i poklopi se usima.

Par pokusaja da kontaktiram privatnom porukom na pik, nema odgovora, ovo sa slike se desilo danas, naravno odma poslije ovoga je izbriso poruke.

bmw prevarant pik.jpg


Ako spasim 1 covjeka od kupnje kod tog djubreta, dobro je.
 

Ryu

Član
Pa odnesi mu pumpu nazad i riješi problem.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka

Rijesen problem ?
Pa vec me ovo oko pumpe dodatno kostalo 250 KM, ruke i ciscenje, sad naspi gorivo, izgubi dan dok dodjem gore i vratim se i pitanje je na sta cu naletit gore. Ko je spreman da vara svijet, spreman je i pusku il pistolj potegnut na nekog, nije mi taj jos vrijedan da idem u zatvor i placam kazne...
 
Član
Rijesen problem ?
Pa vec me ovo oko pumpe dodatno kostalo 250 KM, ruke i ciscenje, sad naspi gorivo, izgubi dan dok dodjem gore i vratim se i pitanje je na sta cu naletit gore. Ko je spreman da vara svijet, spreman je i pusku il pistolj potegnut na nekog, nije mi taj jos vrijedan da idem u zatvor i placam kazne...
Znam Slovenca lično. Čovjek ima otpad i samo BMW otpad. Svi kod njega uzimaju dijelove i u par navrata sam ja uzimao, neke djelove sam na neviđeno i obraz rekao ljudima da uzmu jer sam ga zvao i pitao za to. Nekoliko ljudi sa foruma je preko mene uzimalo raznih stvarčica i niko još ništa nije rekao. Vjerovatno je problem jer je taj auto davno nekad rastavljen i pumpa negdje dugo stajala, neispravni dijelovi ni njemu ne trebaju, uglavnom rastavlja novija vozila u voznom stanju.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Član
Zao mi je druze zbog tvog problema,nisi jedini i kupovina polovnih dijelova je uvijek macka u vreci..x puta sam bio prevaren,nikad doci "tobe". U zenici imas Auto target dijelove i mozes pokusat kod njih kupiti polovni dio..ja imam pozitivna iskustva,oznace artikal i ako je neispravan,zamijene za druge. Imao sam jednu reklamaciju i zamijenili su mi za ispravan dio.
 

Ryu

Član
Zao mi je druze zbog tvog problema,nisi jedini i kupovina polovnih dijelova je uvijek macka u vreci..x puta sam bio prevaren,nikad doci "tobe". U zenici imas Auto target dijelove i mozes pokusat kod njih kupiti polovni dio..ja imam pozitivna iskustva,oznace artikal i ako je neispravan,zamijene za druge. Imao sam jednu reklamaciju i zamijenili su mi za ispravan dio.

Znam za target uzimo sam nesto kod njih, oni su fer. Oni bas to oznace dio da se zna da je njihov, sto mi je kod ovog bilo cudno kad je dio stigo euroexpresom.



Vjerovatno je problem jer je taj auto davno nekad rastavljen i pumpa negdje dugo stajala, neispravni dijelovi ni njemu ne trebaju, uglavnom rastavlja novija vozila u voznom stanju.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka

Pa to sam i ja i reko i vidio, al on tvrdi nesto sasvim drugo, i nije mi jasno kako covjek koji je reko da ima 20 takvih pumpi na stanju pravi problem oko zamjene pumpe za drugu. Lijepo sam mu reko da sam poslije isprobo regulator, da je ispravan, al da pumpa nije, ni u jednom trenutku nisam trazio pare nazad, samo drugu pumpu da je ispravna.

I to brisanje te poruke od danas govori da nije cist. Da je htio biti covjek napiso bi tamo javno da ce poslat drugu pumpu ispravnu i gotovo i svi bi vidili da je posten, a ovako je dokazo suprotno.
 
Član
Ne znam, iskreno, ne branim ga, al' mi malo čudno. Prošle sedmice sam burazu uzeo dio koji je svuda 300, za 150. Ispravan, fercera.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Top