Prevara PIK

Prevara PIK

Član
Ako moze pomoc, zna li neko ovog covjeka sa ovim profilom ?? [url]http://www.pik.ba/profil/micko332/[/URL]
ili neko iz ILIJASA, prodao mi je telefon s3 i dao mi potpuno neispravan, tj nekad radi nekad ne radi nece da se javi, isao sam u ilijas po telefon,vozi stariju ford fiestu, nosi cvike kao tegle, malo djeluje kao retardiran, sad je izbrisao sve artikle i promjenio lokaciju... broj telefona mu je 062 889 270.. svaka pomoc dobrodosla
 
Član
nema tu sta , tek objavljen profil , trebao si se paziti sta ces sada , ko zna , jedino daj nekom kolegi mobitel nek ga on zovne ako objavi vise ista i uhvati ga
 
Član
ma znam druze, imao je jos 5-6 artikala, obrisao ih danas.. pazio sam ja ali nije se mogao skontati kvar, telefon gubi mrezu svako malo, sumnjam da se moze popraviti, jos se on meni javlja kao jesi zadovoljan telefonom.. ne mozes da vjerujes cime se ljudi bave sve, zbog jako malo para gube obraz...
 
mreza se u 90% slucajeva ne moze popraviti (zato je i prodao, )
a kao sto skrabo rece..probaj ga ulovit ako kad objavi sta drugo
i nadam se da ce neko znati ko je taj lik!
 
Član
Drug to se pregleda detaljno.
Ako si se vec nasao sa njim licno,imao si priliku.Ipak nisu to male pare....
 
Član
Nema tu druze sta, to se detaljno pregleda, nisu male pare, da je to do 100KM uredu.
Jer ko ce ti danas vratit telefon i da znas ko je i sta je 99% ti ga ne bi vratio i rekao bih ti da je kod njeg radio i bilo sve ok.
Jedino ga nalomit, al i s tim ne dobijas nista.
 
Član
Isto mi se desilo al nekad davno...poselamio se s parama bacio mob....tako da sad uvijek uzmam mob u prodavnici bilo polovan il nov znas da nemoze pobjeci :) iako mozda i platim 50-100km vise al znam da nemoze prevariiti...
 
Član
pregledao sam ja telefon 15 min sam provjeravao sve, ima cudan kvar kad ga zakljucas i stavis u dzep ili bilo gdje izgubi mrezu, kad ga otkljucas za par sekundi uhvati mrezu.. ma nece on objavljivati nista, jer se povukao sa pika.. ne znam kako mu uci u trag :/
 
Član
pregledao sam ja telefon 15 min sam provjeravao sve, ima cudan kvar kad ga zakljucas i stavis u dzep ili bilo gdje izgubi mrezu, kad ga otkljucas za par sekundi uhvati mrezu.. ma nece on objavljivati nista, jer se povukao sa pika.. ne znam kako mu uci u trag :/
na telefonu je govorna posta..
 
Član
kad skinem pise da nije rootovan, pokusat cu novi android nabaciti, ugl hvala ti na info
 
Član
Za s3 je skoro izasla 4.3 android verzija pa ako je skinuta moguce da zbog toga zeza . Ja sam je skinuo i imao sam par problema sa telefonom , nakon toga uradio sam fabricki reset i telefon radi perfektno . Vidi koja je verzija i ako je 4.3 uradi reset pa vidi sta ce biti . Napominjem da sacuvas kontakte i sve bitno iz telefona jer fabricki reset brise sve ....
 
Član
evo rutovao sam telefon, stavio sam mu 4.4 kit kat, i cini se da je sve ok sad, bar malo srece u nesreci.. testirat cu ovih dana, ugl hvala svima na pomoci :)
 
Top