Prevara od strane Mostarca... pik...

Prevara od strane Mostarca... pik...

Član
da li neko zna ovoga korisnika http://www.pik.ba/profil/konjica1/ , prevario me je za telefon, poslao mi je u zamjenu skroz drugi telefon, a ne onaj koji smo se dogovorili, znaci lik je iz Mostara, naselje buna bar tako pise
zove se Belmin Dedic Buna, Podpetak b.b, 88202 Buna da li neko poznaje ovoga lika, jer samo da znam kako izgleda idem u Mostar da ga trazim...
 
Član
Svako malo neko otvara temu za prevare na piku u vezi telefona, ne znam kako ne upratite vise da se to ne radi.
Momak iz brze poste nije duzan, a ni ovlasten da otvara pakete koje prima, tako da si i sretan ako si dobio mobitel ikakav,
mogao ti je poslati ciglu. Stvarno mi je zao, ali POSTOM se ne MJENJAJU stvari!
Samo prodaja, jer je taj isti postar duzan da izbroji pare koje mu pise da se naplati. LP
 
Član
najveci problem je sto raja i ljudi nisu kao nekad, danas postenja nema, svako grabi sebi kako zna i moze, i takve prevare se desavaju svaki dan,
treba shvatiti da tako vise ne treba raditi i da ljudi vise nemaju postenja morala i casti :)
tako nebi mjenjao nista , posebno ne telefone i skuplje stvari, ne znam otkud vam pamet da tako radite i onda vas izrade likovi, iako to treba nagaziti ako se moze kad te vec zeznuo :)
 
Član
Covjek nije otvorio temu da bi vi njemu sad pametovali da danas nema postenja, odakle mu pamet i slicno :) Pitanje glasi: Zna li neko doticnog i cao :)
 
Član
Ovo je sitnica koja se rjesava lako. Prevara je ono sto se meni desilo pa cutim.

Sent from my HTC Desire HD A9191 using Tapatalk 2
 
BHT Ovisnik
Ja sam s Bune, daj mi broj od momka il cak bolje ime ako znas. Ako imas broj saznati cu mu na blef ime ili od raje sazvat s mobitela pa ce valjda nekome biti upisan
 
Član
kopiram prvi post:

"....zove se Belmin Dedic Buna, Podpetak b.b, 88202 Buna da li neko poznaje ovoga lika, jer samo da znam kako izgleda idem u Mostar da ga trazim......" COLe :)
 
BHT Ovisnik
Znam to,ali ga po imenu nitko nezna, pitao sam vec, zato pitam ima li broj, ako je slucajno dao svoj pa da ga skontam na blef ili ako ga netko ima spremljenog u imeniku... Od kolege otac radi u toj lokalnoj maloj posti pa ce se probat sjetit ako je slao obicnom postom
 
Top