presvlake za auto

presvlake za auto

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ovako, interesuje me gdje ima kupit presvlake za auto, al ne one "jeftine imitacije koze" ko sto ima po robotu,obi-u. mislim da znate na koje mislim.
nego me interesuju platnene,prostepane. malo kvalitetnije. jer one se brzo razvuku i nisu ni za cega. doduse jes da lijepo izgledaju...
 
Član
Za koje auto zelis! Imas covjeka sto ti radi, koju hoces boju materijal i kobinaciju! Kod mene je radio ovaj jedan i naplatio mi je 100KM ali je materijal koji se radio za Golfa 4!
 
Član
da vidim jel se razumijemo... jel pricate o presvlakama za sjedista ili presvlacenju sjedista???
i ako neko ima nekih slika sto je to radjeno da postavi...
 
Član
a kolko para dodju te u pazaricu i jel mozda neko ima neku sliku??? posto cu ovih dana uzimat neke,ak nista onda bilo kakve.jer ove koje su dosle u autu,ne mogu gledati...
 
Legend
Evo>
http://www.autotexpazaric.com/index.htm

Extra su radim ja sa njima. 150KM su presvlake sa ugradnjom.
 
Član
radio sam ja u pazaricu za audija b4 kombinacija platna i eko koze dosle su me 180 km sve ti oni postave inace obicne normalne presvlake skaj i platno ti dodju oko 120 km al su stvarno extra ljudi ti utegnu dodju ko original vjeruj mi neces se pokajati
 
pogledaj kako je kod mene crveno crna kombinacija..eko koza cini mi se da je..vec više od pola god. kako sam uradio..ja sam prezadovoljan..
A radio mi je lik ASIM se zove..negdje gore na bistriku radi..
Elem u pitanju nije presvlaka kao presvlaka, vec lik skida sve sa sjedista..znaci ono bude golo skroz i nanovo radi osnovnu presvlaku..

evo ti broj pa vidi sta i koliko će ti para traziti...meni je radio komplet enterijer u autu i izašlo me oko 400 KM..a sto se tiče kvaliteta sve utegne budu ko nova..


tel. 061/ 167 212
 
Član
JD. je napisao(la):
addo je napisao(la):

e jesi nam puno rek'o :D

ime firme, telefon, cijene mozda???

Cijenu sam naveo gore u prethodnom postu! Ali za Golfa 2, platno koje je meni radio! Cijene zavise od auta i kombinacije materijala koji zelite! A evo i broj telefona! Momak se zove Esmer!
061/417-721
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top