Presvlacenje volana

Presvlacenje volana

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Mora li biti Sarajevo!? Ako ti nije daleko Visoko, posalji PM i dat cu ti broj od momka koji to radi!
 
bila musterija u servisu sa presvucenim volanom extra izgleda,ima negdje na Stupu kosta 30KM ali nemam br pa raspitaj se
 
Član
Bravo 16V sa foruma presvlacio volan na Stilu kostalo ga 60 KM i lijepo je uradjeno .....;)

Evo imas u temi i sliku pa pogledaj pise i ime lika kod koga je radio u Sarajevu :icon_smile:

http://www.bhtuning.com/nova-vozilica-stilo-jtd-t-27422-2.html
 
Član
addo je napisao(la):
Mora li biti Sarajevo!? Ako ti nije daleko Visoko, posalji PM i dat cu ti broj od momka koji to radi!

Ma nije problem visoko samo da nije skupo,jer cu ga prodavati svakako.Nego mi bezze ona mi lijeva strana izlizana gdje drzim stalno,pa najvise radi toga

AldinShpura je napisao(la):
bila musterija u servisu sa presvucenim volanom extra izgleda,ima negdje na Stupu kosta 30KM ali nemam br pa raspitaj se

Vidjecu drug moram jos malo pogledati
 
Član
SKOYA je napisao(la):
addo je napisao(la):
Mora li biti Sarajevo!? Ako ti nije daleko Visoko, posalji PM i dat cu ti broj od momka koji to radi!

Ma nije problem visoko samo da nije skupo,jer cu ga prodavati svakako.Nego mi bezze ona mi lijeva strana izlizana gdje drzim stalno,pa najvise radi toga

AldinShpura je napisao(la):
bila musterija u servisu sa presvucenim volanom extra izgleda,ima negdje na Stupu kosta 30KM ali nemam br pa raspitaj se

Vidjecu drug moram jos malo pogledati



Jale pogledaj kod mene na Leonu kako je uradjeno , radio mi je Esmer iz Visokog. Znachi nisam mogao da zamislim da ce ovako biti .
 
Član
DiAbLo je napisao(la):
SKOYA je napisao(la):
addo je napisao(la):
Mora li biti Sarajevo!? Ako ti nije daleko Visoko, posalji PM i dat cu ti broj od momka koji to radi!

Ma nije problem visoko samo da nije skupo,jer cu ga prodavati svakako.Nego mi bezze ona mi lijeva strana izlizana gdje drzim stalno,pa najvise radi toga

AldinShpura je napisao(la):
bila musterija u servisu sa presvucenim volanom extra izgleda,ima negdje na Stupu kosta 30KM ali nemam br pa raspitaj se

Vidjecu drug moram jos malo pogledati



Jale pogledaj kod mene na Leonu kako je uradjeno , radio mi je Esmer iz Visokog. Znachi nisam mogao da zamislim da ce ovako biti .



Gdje ti je to tare daj mi link,da vidim
 
Član
Evo ti broj 061 417 721 Esmer! Nazovi ga i pitaj! Cijena mislim da je 60 KM! Ali opet ti provjeri sam!
 
Član
Kazem ti isplati se! A ovo prije nije bio kozni volan fabricki,nego je on tek radio i prvi je Stilo kojeg je radio! ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top