presvlacenje-----tapeciranje vrata

presvlacenje-----tapeciranje vrata

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
planiram vrata uraditi komplet u eko "bež" kožu.......ako ima onih jakih surfera koji iskopaju dobre slike....pomoglo bi mi da imam neke ideje i da mogu majstoru pokazati sta bas hocu......i jos neki detalji se presvlace ali otom potom ......


za one koji nisu vidjeli ,....slika na brzaka ......sjedista su samo...

9r3gv5.jpg
 
Član
buraz podrzavam te...bice ti haos auto...i ja se lozim na tu boju koze...aBd kad uzmem koje bolje auto...to mi je prioritet...

samo naprijed
 
Legend
nokke je napisao(la):
buraz podrzavam te...bice ti haos auto...i ja se lozim na tu boju koze...aBd kad uzmem koje bolje auto...to mi je prioritet...

samo naprijed

hvala druze ;)





zar niko nema nesto ....... :icon_mad:
 
Početnik
reko da ne otvaram novu temu...
ovako, skinuo tapacirunge sa scirocca, odnio "majstoru", kaze on moze uradit to, kupio eko kozu, poslao mi i sad mi javi da ne moze on to uraditi,kaze ne razvlaci se materijal, sta li..uglavnom s jednog tapacirunga mi je vec zgulio originalni materijal pa sad moram uraditi to..zna li iko ko bi mi mogao to odraditi,ze-do kanton, sarajevo, ne dalje?
 

DSA

Član
Oggy je napisao(la):
reko da ne otvaram novu temu...
ovako, skinuo tapacirunge sa scirocca, odnio "majstoru", kaze on moze uradit to, kupio eko kozu, poslao mi i sad mi javi da ne moze on to uraditi,kaze ne razvlaci se materijal, sta li..uglavnom s jednog tapacirunga mi je vec zgulio originalni materijal pa sad moram uraditi to..zna li iko ko bi mi mogao to odraditi,ze-do kanton, sarajevo, ne dalje?


Javi se Esmeru u Visokom, najbolji majstor u državi, smijem se kladiti...pokaze će ti slike auta koje je radio...nema dalje..fabrika,fabrika

061 417 721 - Esmer ( Mozes se slobodno pozvati na mene, Muhamed iz Sarajeva )

I ako ćeš mene poslušati, uzmi kombinaciju kože i alkantre...sa strane koža, u sredini alkantra
 
Početnik
DSA je napisao(la):
Javi se Esmeru u Visokom, najbolji majstor u državi, smijem se kladiti...pokaze će ti slike auta koje je radio...nema dalje..fabrika,fabrika

061 417 721 - Esmer ( Mozes se slobodno pozvati na mene, Muhamed iz Sarajeva )

I ako ćeš mene poslušati, uzmi kombinaciju kože i alkantre...sa strane koža, u sredini alkantra



hvala drug.a vidjecu sa njim za materijal ako se sta dogovorimo...lakse mi cistiti eko-kozu..
 
Legend
OGGY to sto ti je rekao , nije te slagao,......tanje eko kože se vise rastezu,tako da je lakse sa njima raditi na neravninama.,....... moze on i tu navuci al bi bilo nista niscim,puno neravnina il jufke ....evo u mom slucaju je ta deblja,kad sam sjedista radio rekao sam tu i tu boju , covjek uradio sa tom debljom eko kozom, e sad kad sam sve ostale ove stvarcice odnio da radi... MORAO sam u tu istu bez obzira sto je tesko sa njom,namucio se covjek i DUGO je radio,.....sve super izvukao al je na desnim vratim ostala na jednom mjestu "jufka" al ne zamjerim mu opet jbg.....dok je uradio , posteno se namucio


da ne duljim ,...... ako ces vec sam kupiti taj materijal....odmah sam rukom vidi rasteze li se vise nego ta sto si sad kupio,..... i nebi trebao imati problema ako je imalo bolji majstor

jos da dodam....

prava koža,druga prica......lakse puno sa njom raditi,....i dozvoljava se grijati,....sto puno pomaze na svim neravninama da legne preko plastike bez boranja,jufkanja............
samo sto je cijena puno veca,a na kraju kad pogledas..........ili prava ili eko koža,ako ne pazis i ne odrzavas,sjeba i jednu i drugu isti ti je djavo
 
Početnik
e hvala..a pokusace uraditi kombinacija eko i prava koza, pravu ce koristiti u naslonima za ruku jer se ona lako navlaci na neravnine..dalje, gore na zadnjoj slici, instrument tabla izgleda kao da je farbana, jel moguce to..tabla mi je ona meka, nije plasticna, pa samo je prefarbam..da ne presvlacim..ako ko zna..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top