Presvlačenje sjedala

Presvlačenje sjedala

Tahir je 156 059 948 487 puta bolji od Mgratex-a :D Autopresvlake mu je nick na formu..Meni je radio i nemam rijeci, kako je napravio prvi dan tako je i danas poslije godinu i pol i 40.000 KM ..
 
Član
Samo bi jos da ti napomenem što se tiče odrzavanja da je malo teze odrzavat eko kozu od ove prave sto dolazi u autima.
Probao sam svasta, od krema, losiona itd. ali jos nisam nista nasao da je full.
Dok se kod prijatelja na pravoj kozi extra pokazala krema za ruke Nivea
 
Član
Presvlake su naručene ali sad treba čekat godišnji da jih postavim sve je dogovoreno:icon_biggrin:
 
Član
Po sredini sjedista platno a sa strana eko koza jer potpari se eko koza kad duze vozis... a eto Toyota 4Runner peta godina eko koza samo taj profil na ulazu u auto ali jbg sve ode od habanja... :icon_smile:
 
Ima pitanje u vezi cijene. Znaci prevukao bi sjedala za alfu 145. Kod nas u Hrvatskoj to kosta ko svetog Petra kajgana. Dali mi netko moze reci nekakvu cijenu za taj posao u bosni. Znaci na prednja sjedala sa strane bi stavio kozu a u sredini platno Kao sto imaju BMW-i (nemojte mi zamjerit sto neznam naziv ali nije klasicna tkanina) a straga isto tako, znaci prostor za dva vozaca. I koliko treba vremena za to?
 
Član
Mile_alfa145 je napisao(la):
Ima pitanje u vezi cijene. Znaci prevukao bi sjedala za alfu 145. Kod nas u Hrvatskoj to kosta ko svetog Petra kajgana. Dali mi netko moze reci nekakvu cijenu za taj posao u bosni. Znaci na prednja sjedala sa strane bi stavio kozu a u sredini platno Kao sto imaju BMW-i (nemojte mi zamjerit sto neznam naziv ali nije klasicna tkanina) a straga isto tako, znaci prostor za dva vozaca. I koliko treba vremena za to?

Brusena koza?

e30a.jpg
 
Član
Ja svoja sjedala oblacim kompletno u crnu eko kožu cjena je 130eura a kombinacija eko koža platno bi trebala bit nešto jeftinija bar mislim.
 
Ta sredina nije uopce koza Mantafan. Nesto je kao svilenkasto platno. Ali ova slika BMW-a... Fenomenalno izgleda. Juka tih 130 eura je i za prednja obadva i zadnja sjedala ili za svako posebno?
 
Super Moderator
Da ne otvaram novu temu.. U sjedistu mi se otvorio airbag pa je puklo sa strane po savu. Kome da odnesem da mi to dobro uradi? Cuo sam da u visokom ima dobar majstor za to?
 
allroad je napisao(la):
Da ne otvaram novu temu.. U sjedistu mi se otvorio airbag pa je puklo sa strane po savu. Kome da odnesem da mi to dobro uradi? Cuo sam da u visokom ima dobar majstor za to?

Moze se to poraviti jeli koza ili je tekstil u pitanju
 
Član
Nemreš vjerovat da za tu cijenu napravi prednja i zadnja sjedala.
Šteta da nismo blizu.
 
Top