Presvlačenje sjedala

Presvlačenje sjedala

Član
Imam u planu presvuč sjedala u eko kožu pa me zanima dali je to neko več radijo i kakve kvalitete je ta eko koža.
 
Član
juka777 je napisao(la):
Imam u planu presvuč sjedala u eko kožu pa me zanima dali je to neko več radijo i kakve kvalitete je ta eko koža.

jaro bolje ti je neko kvalitetno platno, ja sam vidio da ta eko koza nakon nekog vremena puca i guli se... koliko para toliko muzike uvijek bilo
 
Član
A nemam pojma ovdje mi je to jedan decko predlozijo kaze da tu gdje se sjedi da se najvise trosi.
 
Član
Za vikend dolazim u Bosnu pa cu otič do M-Gratexa da vidim sta bi se dalo napravit:icon_question:
 
Član
ja sam recimo otišao kod čovijeka koji ima orginalna mercedesova platna i kod njeg uradio svoju w123, možda da te netko uputi isto tako na neka origigi platna jer kvaliteta je kvaliteta
 
Član
Ja imam u fabiji eko kožu,neznam ko je radio presvlake fabrički su sašivene naručuju se u ovlaštenom servisu,
nije obični materijal,prvo ima platno pa na njemu tanki sloj spužve pa onda ta koža,ne može se gužvati,
iste presvlake ima jedan čovjek u roomsteru 2 god. izgledaju koda su juče stavite,sve zavisi od materijala i izrade
mene niko nije još skonto da imam presvlake i mene su iznenadili kad sam vidio kako izgleda :icon_biggrin:
Takođe imaju i platna to sam biraš po izboru...
 

wkd

Član
neznam kakvih vi imate iskustava sa eko kozom ali kod mene u autu vec 4 godine i samo se od vozaca na ulaznom profilu poderala, ali to je mojom greskom, dakle nije ishabano ;)
 
Član
ma full crno i crveni konac neces pogrijesiti :) a i ta eko koza ako pazis moze potrajati sve zavisi koliko cesto ulazis i izlazis iz auta oguli se na standardnom mjestu na vozacevom sjedistu ;)
 
Član
Ja ne znam kako uspijete poderat sjedalo meni na svakom propadne ona jedna strana sto drzi dupe u krivini :lol:
Jbg treba izdrzat moju visinu i tezinu.
A imam dobra iskustva sa tom kožom;)
 
Član
ja sam sebi radio prije eko koza / velur. tek nakon tri godine malo se izlizalo ( ali auto se konstatno koristilo ) uradi kompletno u crno sa crvenim stepom. ima u tesnju momak dobro radi;)
 

wkd

Član
16756317353834579871040.jpg


Kod mene je ovako vec 4 godine... Kao sto neko ranije spomenu, samo profil od vozaca se poremetio, eko koza jos uvijek odlicna ;)
 
Top