Presvlacenje karbon i ostalih folija

Presvlacenje karbon i ostalih folija

Član
Dobro radiš svaka čast,treba za ovo živaca i truda da ispane kako treba.

Imam pitanje,htio bi u fabiji na tapancirunzima od vrata preći one lasjne karbonom,
ali su hrapave nisu glatke iste take lajsne ima golf 5 onaj sa slabijom opremom,
da li će mi ufatiti carbon ako samo dobro očistim razređivačem ,ne bih da zeznem
čiščenjem lajsne da matiraju ili sl. a karbon ne ufati opet....
Jel može tako ili treba drugačija priprema ti lajsni.
 
Član
Ova je lajsna iznad platna,konto sam kasnije i ovo platno na vratima preći eko kožom
ako uspijem uraditi lajsne :icon_biggrin:


camerazoom2012070618154.jpg


camerazoom2012070618163.jpg
 
zalijepit ce se ono, mada mislim da ce bit malo cudna tekstura karbona jer ce se primjetiti preko taj reljef na lajsni. uzmi jbg komad karbona pa probaj, ne kosta te nista. A nemas briga da li ce uhvatiti, uhvatiti ce, samo dobro zagrij foliju da pravo "šćipi" :icon_biggrin:
 
Član
Biće 4d karbon :D ,vidjeću sutra idel,radio sam one plastike po armaturi i dobro drži,prije sam ganjo piano crnu foliju i svaka izgori,pa farbo dva puta
u piano ni to nije uspilo i na kraju sjebo sve plastike i moro karbon staviti :lol: sa vratima ću paziti šta radim :icon_biggrin:
 
Član
Kupio neku rekli mi da snjom rade reklame valjda za vanjsku upotrebu kao drži u svim uvjetima višegodišnja,jedna je bila Oracle a druga
neznam kako se zvala,da ne nabavi karbon moro bi ići kupiti nove plastike ,više ne diram ništa samo vrata ako mognu :D
 
Administrator
Eto kažem ti ja radio baš tom za reklame, sedmogodišnja Multi-fix i dan danas drži a konstantno je na suncu, prži se :)
 
Top