Presvlacenje enterijera - Najbolji u BiH ?

Presvlacenje enterijera - Najbolji u BiH ?

Član
nebi bilo lose da se i cjene napisu koliko su ljudi platili ,naprimer za volan itd...mene to jako zanima samo prava koza
 
335i je napisao(la):
nebi bilo lose da se i cjene napisu koliko su ljudi platili ,naprimer za volan itd...mene to jako zanima samo prava koza

Pozdrav raja nisam se ukljucivo u ovu temu ali evo napisat cu par rijeci svi mi radimo dobro sto se tice volana koje ja redim evo link:
http://www.bhtuning.com/presvlacenje-auto-volana-t-75493.html
Volani su slikani i sa lica i od pozadi kako ispadaju sad je samo stvar kupca sta hoce neko hoce ovako neko onako.Kod svih drugi koji rade volane naprimjer volani su slikani samo sa lica a od pozadi nisu zasto.Moje je misljenje zato sto na krakovima imaju poprecne savove koji se vide kada se stoji ispred auta i koji nisu estetcki lijepi.
Rijetko koji fabricki volani imaju takve savove.Ti volani se rade brze i za njih treba dva do tri sata i oni kostaju 70 km.Volani koje ja radim koje mozete vidjeti na linku koji sam zakacio rade se vremenski od cetri do sedam sati sve zavisi kakav je volan i moraju se raditi preciznije kao i to na sve treba dodati da ide vise materijala vec na gore navedene volane.Moji volani kostaju 100 km e sad zavisi ako sa nekim radim vise i vece kolicine normalno je da spustim malo cijenu.Sto se tice kvaliteta rada mog na prvom mjestu mi je kvalitet pa sve ostalo jednostavno volim da radim kvalitetno ili necu nikako to je stvar pojedinca.Volane koji kostaju 70 km koji ostali rade meni se ne svidzaju licno, necu nikako na taj nacin da ih radim jer se drzim kvaliteta.Nije mi za cilj da nekog podcjenjujem ili blatim i slicno, iznosim samo svoje misljenje i zamolio bih vas da me pogresno neshvatite.

Pozdrav svima !
 
Član
Danas zavrsio presvlaku za rezervni tocak na dzipu, ja prezadovoljan, sve pohvale za radnike Autotexa u Pazaricu.....:cool:
 
Luka01 je napisao(la):
Danas zavrsio presvlaku za rezervni tocak na dzipu, ja prezadovoljan, sve pohvale za radnike Autotexa u Pazaricu.....:cool:

jes' vidio sta rede profesionalci :D nije sto mi je vlasnica rodica al ipak likovi su najjaci :lol::lol::lol:
 
Top