Presvlacenje auto sjedista?

Presvlacenje auto sjedista?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Danas sam podigao auto kod ljudi koji presvlace sjedista po orginal kroju, znaci nisu presvlake. Imam Golfa 3 TDI 94 i presvukli su mi ga u crnu eko kozu, jer mi se orginal platno vec bilo isfucalo. Stvarno izgleda fantasticno. Zena radi super i pravo je jeftina. Sve me je izaslo 220 KM.
Eto ako neko hoce ja cu ostaviti adredu pa se informisite.
Indira 061 359 705 oni su na Mejtasu u Sarajevu.
 
Član
Dobro ce doci i ta informacija nekom! Postavi slikice pa da viidimo!

P.S: I predstavi se u novim clanovima! Pozz
 
Legend
ako vec ima mjere tvojih sjedista,ide to tip top,ako ne,mora skinuti pa prema tvojima dio po dio
 
Član
hmm sto se prednjih sjedala tice mogu i presvlake a zadnje siceve bi ogulio svoje tapacirunge jer su krvava sjedista skroz tak dA ne zelim da to ostane u autu...
 
Član
Danas gledam kod frenda radio mu neki u Vitezu sa strane eko koza,a u sredini platno! Jest da nije cemu uradio, jer nije zategao,pa lici na presvlake,al mu uzeo 100km sto je i razumno!
 
Član
Uradio sebi eko kozu 200km dva prednja i zadnji navlaka za rucnu i navlaka za mjenjac! Sutra slike!
 
Član
ja sam isao u firmu Sinkro (prodaju materijale ovde u BL )
dobili su 500 kompleta presvlaka sasivenih za VW (dobili iz SLO )
prava koza a u sredini alkantra (brusena,izvrnuta,...)
kroj je fabricki, imaju one dzepove iza sjedista sve sve odradjeno
cijena 350KM
i rekose mi 100KM je navlacenje (mozes preko ovih svojih a mozes svoje skinuti )
a mozes i sam uzeti pa navlaciti da ne placas 100KM
ima 3 fabricke boje (crna,siva,bez)

ja ih moram sutra zvati ponovo da mi potrvrde imaju li za passata 5
 
Član
Ma vidi ti Indire sto se reklamira :)
Meni najbolje rade momci u Pazariću,ja mislim da niko nema prituzbi na njihov rad..
 
imal ko broj od tih momaka u pazaricu i ja sam cuo za njih da drama rade i znate li koja je cijena da mi odrade tapacirunge, krov u jednu boju...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top