Prepravka Sa 5 Rupa Na 4

Prepravka Sa 5 Rupa Na 4

Član
ja sam gledao jedne fele koje su imale 5 rupa i prepravljene su na 4, meni se nudile pojeftino,ali se nisam usudio uzet,sad se kajem:icon_sad:
koliko sam saznao poprilicno kvalitetno se to moze odradit
 
ne mogu se sjetit ali u Srebreniku je jedan prepravljo sa 4x108 na 4x100, znam da se i sad vozaju te felge, 14" 8J
 
Član
Imao sam 18" 5x100 prepravio ih na 4x100, uradjeno ko ih ne zna ne bi ni skontao da su bile drugacije....trenutne su mi 4x108 razbusene na 4x100....sve se moze kad se hoce, al' ovaj tvoj konkretno primjer mislim da ti se ne isplati....200 km felge bez guma, plus barem 100 km za distancere, ili prepravku, a eno roki stavio oglas 14ki falcara 7 i 8j, za 400tinjak km, s gumama saso mange......po meni, neisplativo....
 
14ka jotara je meni zelja, al ne bi tu dimenziju ganjo dok gewinde ne nabavim, bezveze bi mi sad izgledalo na ovoj visini.

Aman da cu odustat, ipak vama svima hvala, kao i uvijek na pomoci, razmislit cu jos ;)
 
mislim da je dosta teze to napraviti na celicarama nego na alu felgama...mislim ne bih se upustao u to,nekako mi djeluje kriticno...ja bih rade kupio neke adaptere kvalitetnije marke da se ne brines...:icon_rolleyes:
 
Član
neznam zasto bas ove felge te pare stos uloziti na njih bolje naci fine celicare preokrenut srce felge i dobijes falc veci cak od ovoga a ko hoces prosirivati jos dodas 50 -80 kmcica da ti to neko odradi .
 
Top