Prepravka i restauracija

Prepravka i restauracija

Član
hajd sto lazes i pricas stvari ko da smo djeca od 5 godina pa kontas glupani samo google znaju nego sto se bolan ofiras ovdje pricas neke nebuloze kakav motor od golfa 4 nije ga vidilo ni blizu motor je od trice tako da nemoj bezveze ulaziti u dalje rasprave ako tvrdis da je ovo motor od cetvorke veze nemas onda o autima, prvo se malo raspitas ko su pojedine osobe ovdje na forumu, onda pogledas njihove projekte, pa nekad mozda dodjes i na street race upoznas se sa njima vidis njihova auta i njihove motore pa tek onda mozes doci ovdje pa napisati upravu ste ovo je iz trojke motor koji vise nije ni tdi vec td obicni a dotad nemas razloga lagati i pricati bajke razumijemo se u motore sigurno vise nego ti tako da bolje ti je odma bilo da si predstavio projekat reko motor iz trice pohvalili bi projekat i to je to a ne ovako svi te nazivaju lazovom sad...mislim da je dovoljno razmisli malo pa onda sve fino priznaj da lazes ili reci da se nerazumijes nikako u motore pa da si konto da je iz cetvorke pa uzivaj na forumu prateci pojedine projekte
 
Hhhhhhhhhh de covjek narucio da mu se sredi Lada i zahtjevo TDI motor al ga majstor jebekno i ubacio mu od trojke masinu tu ga majstor samo na motoru uzeo ko lopatom i zdravo ;)
 
Član
hajd sto lazes i pricas stvari ko da smo djeca od 5 godina pa kontas glupani samo google znaju nego sto se bolan ofiras ovdje pricas neke nebuloze kakav motor od golfa 4 nije ga vidilo ni blizu motor je od trice tako da nemoj bezveze ulaziti u dalje rasprave ako tvrdis da je ovo motor od cetvorke veze nemas onda o autima, prvo se malo raspitas ko su pojedine osobe ovdje na forumu, onda pogledas njihove projekte, pa nekad mozda dodjes i na street race upoznas se sa njima vidis njihova auta i njihove motore pa tek onda mozes doci ovdje pa napisati upravu ste ovo je iz trojke motor koji vise nije ni tdi vec td obicni a dotad nemas razloga lagati i pricati bajke razumijemo se u motore sigurno vise nego ti tako da bolje ti je odma bilo da si predstavio projekat reko motor iz trice pohvalili bi projekat i to je to a ne ovako svi te nazivaju lazovom sad...mislim da je dovoljno razmisli malo pa onda sve fino priznaj da lazes ili reci da se nerazumijes nikako u motore pa da si konto da je iz cetvorke pa uzivaj na forumu prateci pojedine projekte
Vidi drug ja neprestano trazim informacije na internetu vezane za street race .. Tuning. ..znaci kad pocinju takmicenja ako znas neke informacije volio bi da mi kazes..sto se tice motora nebi da se raspravljam ako neko ima neki prijedlog da slikam nesta sto ima cvrka a nema trojka sto se tice motora ja cu da slikam ja trojkin neznam napamet..detalje
 
Član
Golf 4 TDI motor
Na TDI-a iz golfa 4 ja koliko znam obicna bosch pumpa ni ne moze se staviti, to je jedno. Drugo u golfa cetvorke filter ulja dodje ulozak, alu kuciste od filtera ulja koje se jako dobro vidi blizu bosch pumpe a i sipka za ulje, trece gornji poklopac ventildekla je aliminijski a ne limeni...
 
Član
Postoji mogućnost kad se vrše oldschool prepravke na TDI motorima (izbacivanje elektronike) da ne izgubi na performansama , što ovde nije slučaj , jer je stavljena od dizela sa predkomorama (ne može iskoristiti prednost brizganja goriva direkt u cilindar)
Znači da bi ostale performanse , stavlja se pumpa od Iveca Daily sa početka 90-ih , on ima direktno ubrizgavanje u cilindar kao TDI ali je čista mehanička pumpa i uz dobro složenu turbinu , standardni TDI mu ne biježi u ničemu.
 
Član
Lada je super odradjena i sve to stoji, al cemu laganje da je ubacen motor iz cetvorke? K'o da je neko glup...
 
Top